Aktuality o časopisech rss

Strana:  1 2 3 4   další »

Vyšla únorová Kapitánská pošta!

KP2018/12 Přináší spoustu informací, novinek a reportáží ze světa vodních skautů. Vzhledem k blížícím se sněmům navazujeme na přehled agendy HKVS z minulého čísla přehledem agendy krajských kapitánů a kapitánek. Dočtete se, co vás čeká na jarním srazu VS v Hradci Králové nebo na Skare na Slezské Hartě. HKVS také vyhlašuje kapitánské zkoušky, které si můžete splnit individuální formou na akcích VS. Chce si někdo z vás nebo vašich svěřenců plnit odborku Reportér/Reportérka? Spolupracujte s Kapitánskou poštou! Inspirujte se tipem na program a zahrajte si v oddíle diskuzní hru o povodních. Přemýšlíte-li o oplachtění vašich P550, dočtete se o možnosti, jak to zařídit. V Mokrých dějinách se seznámíte se vznikem českého trampingu a jak byl spjat s vodou.

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 27.2.2019 21:49  •  Přečteno: 239x

Vyšla prosincová Kapitánská pošta!

KP2018/12 Přináší spoustu informací, novinek a reportáží ze světa vodních skautů. Vzhledem k blížícím se volbám nového HKVS představujeme celkový přehled naší agendy včetně možností, jak pomoci nebo se zapojit. Hned několik článků se věnuje mezinárodnímu skautingu – představení odborky mezinárodní skaut/skautka a reportážím ze zahraničních akcí, kterých je možné se s oddílem nebo samostatně zúčastnit. Pokud přemýšlíte, kam jet v létě na puťák, přinášíme tip na polskou řeku Drwęca. Hned několik vodáckých oddílů se zúčastnilo celostátního kola Závodu vlčat a světlušek, některé dokonce obsadily stupně vítězů. Jak se na závod připravovaly? Jaké byly letošní Tři jezy? Nebo podzimní sraz VS v Plzni? A co se chystá na jarní sraz? Kdo byl Josef Rössler Ořovský? Dočtete se v tomto čísle.

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 23.12.2018 12:08  •  Přečteno: 272x

Poslední Pádler letošního roku je na světě!

Čtvrté a tedy poslední vydání vodáckého časopisu Pádler jen před pár dny spatřilo světlo světa a nyní už je k dostání ve vodáckých obchodech, půjčovnách a taky ve spoustě trafik. Nenechte si ujít rozhovor s Cedníkem a vánoční nadílku!

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 2.11.2018 13:35  •  Přečteno: 297x

Vodácký časopis Pádler 3/2018 přináší nejen letní pádlovací tipy

Těsně před začátkem prázdnin se z tiskárny vydalo k předplatitelům a také na pulty obchodů a trafik letošní třetí vydání jediného vodáckého časopisu u nás – časopisu Pádler. Co v letním Pádlerovi najdete?

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 9.7.2018 22:38  •  Přečteno: 428x

Odborka reportér/reportérka a Kapitánská pošta – zvládneš reportáž z Navigamu?

Logo KLŠVS Jsi patronem/patronkou odborky a tápeš? Nebo odborku přímo plníš? Přemýšlíš, kde publikovat články z odborkových úkolů? Nemáš komu opravovat gramatické chyby v textu? Chceš si vyzkoušet práci v redakci časopisu? Je tu Kapitánská pošta! Začít můžeš hned! A které úkoly lze v redakci Kapitánské pošty splnit?

Autor: Jana Karaová  •  Vydáno: 29.5.2018 11:25  •  Přečteno: 359x

Kapitánská pošta - červnové 2017

Podzimní sraz Červnové číslo Kapitánské pošty je tu! Hltej nejžhavější zprávy ze světa vodních skautů!

Autor: Jakub Axman  •  Vydáno: 22.6.2017 7:49  •  Přečteno: 818x

Kapitánská pošta - duben 2017

Dubnové číslo Kapitánské pošty je tu! Hltej nejžhavější zprávy ze světa vodních skautů!

Autor: Jan TIK Janouch  •  Vydáno: 21.4.2017 22:12  •  Přečteno: 761x

Kapitánská pošta - únor 2017

article picture Únorové číslo Kapitánské pošty je tu! Najdete v něm mimo jiné metodický článek (Naplánuješ správně trasu?), informace z podzimního volebnímu srazu a rozhovor s Hlavním kapitánem vodních skautů Cedníkem a krajským kapitánem Libereckého kraje Kvídem!

Autor: Koblížek  •  Vydáno: 13.2.2017 14:32  •  Přečteno: 727x

Kapitánská pošta - prosinec 2016

Prosincové číslo Kapitánské pošty je tu! Najdete v něm mimo jiné metodický článek (Putovní tábor pod plachtami), informace z podzimního volebnímu srazu a rozhovor s Oskarem.

Autor: Hvězdář  •  Vydáno: 23.12.2016 15:44  •  Přečteno: 778x

Kapitánská pošta - říjen 2016

Říjnové číslo Kapitánské pošty je tu! Najdete v něm mimo jiné zprávu o činnosti HKVS, metodický článek (program schůzky v bazénu) nebo informace k podzimnímu volebnímu srazu, reportáže z Benátek, Eurosea a KLŠVS.

Autor: Vašek  •  Vydáno: 29.10.2016 11:11  •  Přečteno: 972x

Kapitánská pošta - červen 2016

Červnové číslo Kapitánské pošty je tu! Najdete v něm mimo jiné informace o volbách do HKVS, reportáže ze Skare a zahajovacího víkendu KLŠVS nebo rozhovor s Renčou, kapitánkou hradeckého oddílu Štik.

Autor: Vašek  •  Vydáno: 20.6.2016 20:58  •  Přečteno: 907x

Kapitánská pošta - duben 2016

Dubnové číslo Kapitánské pošty je tu! Najdete v něm mimo jiné ohlédnutí za jarním srazem ve Znojmě, pokračování metodického článku o programu na putovních táborech, nabídku prázdninové plavby na Mazurských jezerech (Admiralitní plavba) nebo rozsáhlý rozhovor s Kingkogem.

Autor: Vašek  •  Vydáno: 14.4.2016 9:01  •  Přečteno: 950x

Únorová Kapitánská pošta

Únorové číslo Kapitánské pošty je tu! Přináší opět velkou porci informací ze světa vodních skautů - mimo jiné metodický článek o hře pro putovní tábory, informace ke Skare 2016 a jarnímu srazu vodních skautů nebo rozhovor s instruktory Námořní akademie.

Autor: Vašek  •  Vydáno: 10.2.2016 22:00  •  Přečteno: 1038x

Prosincová Kapitánská pošta

Prosincové číslo Kapitánské pošty je tu! Přináší opět velkou porci informací ze světa vodních skautů - mimo jiné reportáž z podzimního srazu a z vyvrcholení celoroční soutěže pro vlčata, žabičky a světlušky, rozhovor o jamboree s Luďou.

Autor: Vašek  •  Vydáno: 14.12.2015 13:28  •  Přečteno: 898x

Říjnová Kapitánská pošta

Říjnové číslo Kapitánské pošty je tu! Přináší opět velkou porci informací ze světa vodních skautů - mimo jiné aktuální informace o podzimním srazu, tipy na program a zajímavé rozhovory.

Autor: Vašek  •  Vydáno: 23.10.2015 18:55  •  Přečteno: 1020x

Strana:  1 2 3 4   další »