Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

Vyšla prosincová Kapitánská pošta!

KP2020/12Se zpožděním přináší informace, novinky a reportáže ze světa vodních skautů. Marně vyhlížíte návrat k běžné činnosti a sedět u počítače už nikoho nebaví? Zkuste netradiční sportovní schůzky! Kapitánská pošta také přináší tipy na programy zaměřené na přírodu, které můžete využít i nyní. Jak vypadala cesta vodních skautů ze Znojma ke klubovnám a loděnici na Staré vodárně? Jak novela vodního zákona ovlivní vodáckou činnost? Jaké akce se v létě chystají a jaké byly naopak z epidemických důvodů odloženy? To vše a mnoho dalšího se můžete dočíst v prosincové Kapitánské poště!

Co všechno můžete v této Kapitánské poště najít?

Úvodník
Zprávy z HKVS
Vodácké desetikoruny
Mod/kré stránky

Navigamus odložen

Metodika a programové tipy

Je libo CHEEKYJAY? aneb jak zažít přírodu…
Náměty na sportovní online schůzky

Z našich vod

Štěstí přeje připraveným – Stará vodárna Znojmo

Ze slovenských vod

Aqua přes palubu!

Kurzy

ČLK SEALs
Instruktorská lesní škola Sciens vincit 2021

Proudem paragrafů – Novela vodního zákona příznivá pro vodáky?

Mokré dějiny zemí koruny české XLIII. – Lodě z papíru

Termínka

Výsledky Napříč Prahou – přes tři jezy

Pozvánky, zprávy a fotky z vašich akcí do Kapitánské pošty můžete posílat na mail: kp@skaut.cz.

Uzávěrka příštího čísla bude 30. 1. 2020.

Elektronickou Kapitánskou poštu si můžete stáhnout na adrese:vodni.skauting.cz/kapitanska-posta, kde je i verze pro tisk, nebo se na stejných stránkách přihlásit k jejímu odběru prostřednictvím emailu.

Mokré a Modré stránky

Jsou vodácké přílohy dětských skautských časopisů – Světýlko a Skaut. Přílohou je dostávají všichni dětští odběratelé těchto časopisů, registrovaní v jednotkách registrovaných s označením „vodní“. Informace najdete na webu vodni.skauting.cz/modkre-stranky, kde si je můžete i stáhnout.

Redakce elektronické Kapitánské pošty přeje šťastný rok 2021!