Euronaut rss

Euronaut je informační občasník evropských vodních skautů, který vychází přibližně 1x za čtvrt roku. V angličtině či francouzštině si v něm můžete přečíst o zahraničních novinkách.

Euronaut vychází pouze elektronicky, můžete se tedy i zaregistrovat k jeho odběru - bude vám pak chodit přímo do vaší emailové schránky. Registrace je možná na webu: http://seascouts.eu/

Začtěte se do Euronautu

Evropa S jistým zpožděním, leč přece vyšlo další číslo občasníku evropských vodních skautů. Začtěte se do podrobného líčení zážitků z plavby na světové skautské jamboree Armada, přečtěte si o společné akci českých a litevských skautů či o plánovaném dánském jamboree.

Autor: Liška  •  Vydáno: 1.2.2012 16:44  •  Přečteno: 2334x

Nové číslo Euronautu

Evropa Vyšlo další číslo evropského občasníku vodních skautů. Dozvíte se novinky o dění v evropském vodním skautingu.

Autor: Liška  •  Vydáno: 1.5.2011 23:05  •  Přečteno: 2529x

Nové číslo Euronautu

LilieVyšlo další číslo občasníku evropských vodních skautů Euronautu. Chcete se dozvědět o dění za hranicemi? Můžete si o něm přečíst v angličtině a část i ve francouzštině.

Autor: Liška  •  Vydáno: 2.11.2010 15:59  •  Přečteno: 2121x