Závody rss

Vysvětlit o co jde, pod to se budou zobrazovat poslední články k tomu tématu.

Hledá se autor

Strana:  1 2 3 4 5   další »

Jablonecká regata 2019

Přijeďte si do Jablonce zlepšit své jachtařské dovednosti a potrénovat závodní techniku! 11. ročník závodu proběhne v sobotu 5. října.

Orlický pětitratlon

Desátý ročník vodáckého závodu na Orlici je tady. Napište si do kalendáříků datum 12. října 2019 a přijeďte.

Viking Race 2019

5. oddíl Česká Třebová Vás zve na 8. ročník tradičního závodu v rámci Poháru přístavů!

BSB regata 2019

Kapitán přístavu vodních skautů RETRA Brandýs nad Labem vyhlašuje další ročník BSB regaty.
Závod proběhne v sobotu 8. června 2019 v Brandýse nad Labem.
Jedná se o rychlostní závod pádly poháněných plavidel na hladké trati, délky 1000m (několik otoček na trati - dle aktuálních podmínek), pro všechny věkové kategorie na pramicích P 550.

Skare 2019 – poslední informace před začátkem akce

Kotorský závod 2019

37. ročník Kotorského závodu a 10. ročník memoriálu Jirky Bělského se uskuteční poslední víkend v dubnu na přehradě na Harcovském potoce v Liberci.

Skare 2019 – registrace spuštěna

Propozice závodů o Pohár přístavů 2019

V roce 2019 se o Pohár přístavů pojede jako seriál pádlovacích i plachetních závodů na skautské pramici P550.

Konečné výsledky Poháru přístavů 2018

Jablonecká regata 2018 – propozice

Přijeďte si do Jablonce zlepšit své jachtařské dovednosti a potrénovat závodní techniku 6. října 2018 na jubilejní 10. ročník regaty!

Viking Race 2018 – propozice

5. oddíl Česká Třebová Vás zve na 7. ročník tradiční akce, 14.–16. září 2018 tentokrát na Pastvinské přehradě.

Jablonecká regata 2018

Všichni si zapište do svých kalendáříků Jabloneckou regatu, která proběhne v sobotu 6. října 2018 na Jablonecké přehradě.

Sumarizace informací o plachetních závodech Skare 2018 na Seči

Severka Nově je otevřena on-line zaregistrace posádek do závodu. Podívejte se na přehled přihlášených posádek do kategorií a upřesnění programu Skare.

Startování vlajkami na SkaRe 2018

SeverkaNa letošním SkaRe si vyzkoušíme startování pomocí signálních vlajek podle mezinárodních pravidel jachtingu.

Sindibád race 2018

Letošní ročník s podtitulem Hledání Sindibádova testamentu proběhne formou dobrodružné pátrací hry, ve které samozřejmě rozhoduje nejen rychlost ale i důvtip a vytrvalost …

Strana:  1 2 3 4 5   další »