Pro veřejnost rss

Ahoj!

Vítejte na stránkách Hlavního kapitanátu! Jsou určeny nejen vodním skautům, ale také
čtenářům z řad veřejnosti, rodičům a dalším zájemcům o vodní skauting.

Stránky jsou stále ve výstavbě, snažíme se jejich obsah doplňovat a upravovat tak, abyste na nich nalezli vše, co vás zajímá a co potřebujete.

Díky za vaši návštěvu!

tým webu HKVS

Poslední aktuality

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »

Vodácké organizace varují před alkoholem na vodě

Alkohol patří k téměř povinné výbavě mnohých vodáků. Vždyť kdo si na vodě nedá pivo nebo něco tvrdšího. Na turisticky vyhledávaných řekách jsou časté kiosky přímo u vody, na Vltavě dokonce plovoucí bary uprostřed řeky. Jenže následky jízdy pod vlivem alkoholu bývají velmi vážné...

Autor: Jan TIK Janouch  •  Vydáno: 27.6.2016 20:53  •  Přečteno: 1250x

Roverská 8a80-ka

Chtěli bychom vás pozvat na 1. ročník Roverského závodu v Karlových Varech, který pořádá Roverský kmen Aldebaran při přístavu ORION. Závod bude napůl suchozemský a napůl vodácký. Podmínkou je dvoučlenná hlídka, z níž jeden člen musí být osmnáctiletý a nejmladší v hlídce patnáctiletý.

Autor: Hvězdář  •  Vydáno: 3.4.2015 17:26  •  Přečteno: 617x

Vodácký Seton

Mirko VosátkaK sérii vodáckých osobností Vezír přidal čtvrtou postavu: Grizzly - Mirko Vosátka

Autor: Hvězdář  •  Vydáno: 11.7.2014 17:45  •  Přečteno: 1751x

Jablonecká regata 2013

Přijeďte si 5. října do Jablonce zazávodit a zkusit si zajet regatu skautského jachtingu.

Autor: Hvězdář  •  Vydáno: 30.9.2013 18:23  •  Přečteno: 750x

Oslavy 20 let Tortugy v Nymburce

Letos je tomu 20 let od události, kdy se sourozenci Eva a Karel Rumlovi, kteří žijí dlouhodobě v zahraničí, rozhodli věnovat svou rodinnou vilu Tortugu na nymburském Zálabí skautům. Přáním obou donátorů bylo, aby zde vzniklo středisko pro místní, celostátní i mezinárodní činnost obrozeného českého skautingu. Bylo dohodnuto, že středisko ponese historické pojmenování podle klubovny z dob fašistické okupace.

Autor: Hvězdář  •  Vydáno: 2.7.2013 10:34  •  Přečteno: 692x

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »