Články autora

Hrůzostrašné vodní historky

Už jste taky slyšeli ty názory, že jezdit na vodu je vlastně strašně snadné? Že si stačí vzít loď a pádlo a může vyrazit úplně každý? Podobné názory zaznívají i mezi skauty. Pomozte ukázat, že to tak není. Jak? Pomocí příběhu s vlastní zkušeností.

Autor: Pumpa  •  Vydáno: 24.4.2014 13:24  •  Přečteno: 1485x

Zářijová Kapitánská pošta

Po krátké letní pauze opět vychází stará dobrá Kapitánská pošta. Určitě byste neměli zapomenout si ji přečíst, ať už kvůli důležitým informacím o nadcházejícím srazu K+K, novinkám z příprav Navigamu 2012 či pozvánce na jedinečnou vzdělávací akci.

Autor: Pumpa  •  Vydáno: 30.9.2011 21:57  •  Přečteno: 3289x

Krajští zkušební komisaři pro praktickou část modulové kapitánské zkoušky

Plníte-li kapitánskou zkoušku modulovou formou, pak vám určitě přijde vhod tento seznam. Jsou na něm komisaři navrhovaní krajem, kteří jsou způsobilý potvrdit splnění podmínek kapitánské zkoušky v její praktické části.

Autor: Pumpa  •  Vydáno: 29.6.2011 20:07  •  Přečteno: 2443x

Technické problémy s dotazníčkem na Mod/kré stránky odstraněny

Pokud se vám nepodařilo dotazník k Mod/krým stránkám odeslat, pak vězte, že technická chyba byla odstraněna. Snad nadobro :-)

Autor: Pumpa  •  Vydáno: 11.12.2010 19:27  •  Přečteno: 1628x

Dotazník k Mod/krým stránkám

Přinášíme vám krátký dotazník o Mod/krých stránkách ve skautských časopisech. Jeho vyplněním nám pomůžete určit, kterým směrem se naši redaktoři mají ubírat tak, aby se naše úsilí zúročilo. Vyplnění dotazníku zabere jen chvilku. Je to malý úkol pro vás, ale velká pomoc pro nás.

Autor: Pumpa  •  Vydáno: 8.12.2010 12:52  •  Přečteno: 2190x