Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

Zářijová Kapitánská pošta

Po krátké letní pauze opět vychází stará dobrá Kapitánská pošta. Určitě byste neměli zapomenout si ji přečíst, ať už kvůli důležitým informacím o nadcházejícím srazu K+K, novinkám z příprav Navigamu 2012 či pozvánce na jedinečnou vzdělávací akci.

Hektický začátek nového skautského roku už máme částečně za sebou, a proto je vhodné se na chvíli zklidnit nad příjemným čtením Kapitánské pošty, kde najdete:

• zprávy z (před)prázdninových zasedání HKVS
  • informace o blížícím se podzimním srazu K+K v Chotíkově
  • pozvánku na víkend divoké vody a na Orlický Pětitratlon
  • vyprávění o Jamborie ve Švédsku z pohledu zúčastněných vodních skautů
  • jak a kdy zrevidovat komín
  • přehled vodácké adaptace Nového programu, který je v současné době k dispozici
  • novinky o akci Navigamus 2012
  • vzpomínku na zakladatele českého vodního skautingu
  • reportáže z vašich akcí
  • shrnutí letní části ČLK VS Námořní akademie očima kadetů
  • trošku historie o nymburské Mene Tekel

Pozvánky, zprávy a fotky z vašich akcí do Kapitánské pošty můžete posílat na mail kp@skaut.cz

Elektronickou Kapitánskou poštu si můžete stáhnout na adrese: vodni.skauting.cz/kp, kde je i verze pro tisk, nebo se na stejných stránkách přihlásit k jejímu odběru prostřednictvím emailu.