en

Kapitánská lesní škola vodních skautů

Kapitánská lesní škola vodních skautů (KLŠVS)

KLŠVS je určena především vedoucím oddílů vodních skautů a oddílů, které tráví více času u vody / na vodě / ve vodě, a také dalším zájemcům o prohloubení vodáckých znalostí a dovedností. Škola se skládá z tématicky zaměřených víkendů (vodní turistika, divoká voda, jachting, závod Přes tři jezy, lyžování na horách) a táborové části, obvykle někde na řece či u řeky. Vůdcem lesní školy je Martin Picek - Silva a podílí se na ní tým zkušených instruktorů.

Po úspěšném absolvování KLŠVS a složení kapitánské zkoušky můžete získat kapitánský dekret a také osvědčení lektora KVT, akreditovaného MŠMT.

Aktuální informace nalezenete na webových stránkách KLŠVS.

Vodácká lesní škola

 


Běží přihlašování na Kapitánskou lesní školu vodních skautů 2020!

Logo KLŠVS
Chceš se naučit a vyzkoušet si spoustu nových věcí? Chceš poznat nové kamarády? Chceš připravit ke složení kapitánské zkoušky a stát se kapitánem či kapitánkou vodních skautů? KLŠVS je tu právě pro tebe!

Kapitánská lesní škola vodních skautů 2016

Chceš se naučit a vyzkoušet si spoustu nových věcí? Chceš poznat nové kamarády? Chceš připravit ke složení kapitánské zkoušky a stát se kapitánem vodních skautů?

Přihlas se na lesní školu vodních skautů! REGISTRACE JE UŽ SPUŠTĚNA!

Kapitánská lesní škola VS 2014?

Proběhla Kapitánská lesní škola vodních skautů.
Čti dál...

Kapitánská Lesní Škola Vodních Skautů 2014

Kapitánská Lesní Škola Vodních Skautů 2014Chceš se v létě zúčastnit Kapitánské lesní školy vodních skautů? Neváhej!

Víkend divoké vody

Chceš se naučit jezdit na divoké vodě (WW II) nebo se ve své jízdě zdokonalit? Plníš modulovou kapitánskou zkoušku a chceš získat praxi na divoké vodě? Nebo se jenom chceš naučit něčemu novému? Ovládat loď (kanoe, kajak, raft), přejíždět proud, vyjíždět a najíždět do vracáku, zacházet s házečkou a zachraňovat tonoucí a jejich vybavení…

Přihlaš se na Kurz divoké vody!

Setkání instruktorů

Bylo to krásného páteční odpoledne, 12. března léta páně 2010, kdy jsem se vydal na setkání instruktorů, kteří se chtějí podílet na průběhu KLŠVS.

Inovace pramice P550

OskarPokud by někdo měl zájem o dlouho avizovanou úpravu P550
otiskujeme zde na webové stránce opět výkres potřebných dílů,
tj. výkres „ lubové latě“a „držáků lubové latě“. Všechny výkresy jsou z dílny „Oskarova Jacht servisu“ a prototypy byly řádně vyzkoušeny.