Kategorie: Novinky, HKVS hlásí

Slevy pro oddíly vodních skautů

Nyní můžete pro oddíl vodních skautů prostřednictvím HKVS pořídit nové lodě, pádla, vesty i další vybavení se slevou více než 20%.

V součané době máme nabídky na zboží těchto firem:

Při využití hromadné objednávky Kapitanátu vodních skautů je očekávaná sleva kolem 20% z maloobchodních cen, které najdete na stránkách firem a nebo na eshopech (Profiplast např. v HG-sportu).

Máte máteli o něco zájem vyplňte POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘMy ho během dvou týdnů zpracujeme a pošleme vám nabídku s konkrétní cenou. Pokud váš zájem přetrvá, pošleme vám fakturu a zboží pro vás objednáme.

Odpovědi na otázky

Otázky směřujte na organizacni(a)hksv.cz.

Proč tu není ceník?
Cena se může měnit podle počtu objednáných věcí u dané firmy, proto 20% berte jako odrazový můstek při své kalkulaci a možná budete mile překvapeni o kousek nižší cenou. Čím více času bude na objednání a fakturaci, tím větší šance bude na snížení ceny.

Jak zboží dostanu?
Obecně by mělo být připraveno k vyzvenutí v Praze. Zasílání poštou je sice možné (nutno přípočítat poštovné), ale pro nás je daleko jednodušší poslání přes známé, nebo dovezení na Sraz kapitánů.

Dá se platit v hotovosti a nebo objednat zboží před zaplacením na účet?
Individuálně se dá dohodnout téměř cokoliv. Zapište své požadavky do poznámky v poptávkovém formuláři.

Jsme skautský oddíl, který jezdí na vodu, ale nejsme "vodní". Dostaneme slevu také?
Můžeme zprostřekovat prodej přes JUN a slevový program pro skautská střediska (JUNkarta), tak můžete dosáhnout na vodáckém vybavení slevu lespoň 5-10%.

Můžu si objednat zboží pro soukromé účely?
Tento slevový program je určen pro podporu vodáckých oddílů. Pokud objednavatele najdeme ve skautISu jako registrovaného vodnícho skauta, automaticky předpokládáme, že ho při činnosti v v oddíle použije. Pokud objednavatel není registrován, prosím doplň do poznámky mail a telefon i na kapitána oddílu/přístavu.

Dostanu účet a budu moci zboží reklamovat?
Ano. Faktura/účet bude přiložek ke zboží (případně dovezen na Sraz kapitánů) a reklamace půjdou také přes Kapitanát vodních skautů k výrobci se standardními podmínkami.