en
< návrat zpět

Registr skautských jachet

Plachetní registr vede Pavel Česák (cesak (a) volny.cz)

Registr ke stažení: 

Typy oplachtění

Žádost o přidělení čísla

 

 

PLACHETNÍ REGISTR SKAUTSKÝCH JACHET k 26. 1. 2017

plach č.

Jméno

Typ

Oddíl

Přístav

1

S.M.S. DON JUAN D‘AUSTRIA

P550e škuner

80.OS

Viribus Unitis Ostrava

2

BRIGA

P520 b1, 4/4,s

28.v.o.

Eskadra Ostrava

3

BRIGANTINA

P520 b1, 4/4,s

28.v.o.

Eskadra Ostrava

4

Tb. 39 REIHER

P520 b12, 4/4,s

9.v.o.

Viribus Unitis Ostrava

5

Tb. 73 ALK

P520 b123, 4/4,s

9.v.o.

Viribus Unitis Ostrava

6

S.M.S. BASILISK

P550 b1, 4/4,s

1. Vřesina

Viribus Unitis Ostrava

7

FLUITA

P550E f124, 3/4,s

28.v.o.

Eskadra Ostrava

8

S.M.S. KRONPRINZ ERZHERZOG RUDOLF

P550e, ketový keč

8.v.o.

Viribus Unitis Ostrava

9

Tb. 60 SCHWALBE

P520 b12, 4/4,s

9.v.o.

Viribus Unitis Ostrava

10

VORVAŇ

P550 d1, 3/4

Oskar

Praha

11

VYDRA

P550 d1, 3/4

5.ovs

Dvůr Králové

12

 

P550

 

Vaveha České Budějovice

13

MIMOŇ KVÍDO

P550

2.ovs H2O

„Ralsko“ Mimoň

14

ALBATROS

P550 d1, 3/4

 

4.přístav Praha

15

HASTRMAN

P550E a, 4/4

3.dovs

Havířov

16

RAK

P550 d1, 3/4

4.ovs

Jablonec nad Nisou

17

REJNOK

P550 d1, 3/4

4.ovs

Jablonec nad Nisou

18

ÁHOP

P550 d1, 3/4

4.dovs

Jablonec nad Nisou

19

FRAM

P520 b1, 4/4

4.dovs

Jablonec nad Nisou

20

VEOLKA

P550

4.dovs Fram

Jablonec nad Nisou

21

KALMAR

P520 d1, 3/4

12.ovs

7.přístav Pardubice

22

HROCH

P550 d1, 3/4

5.ovs

Dvůr Králové n. Labem

23

JURKA

 

 

Pardubice

24

KŘÍŽEK

P550 d1, 3/4

 

4.přístav Praha

25

VYDŘÍ STOPA

P550 d1, 3/4

 

Vysoké Mýto

26

VIKING

P550 d1, 3/4

 

7.přístav Liběchov

27

HYLA

P550 d1, , 3/4

 

10.přístav Maják Liberec

28

 

P550.d1, 3/4

 

Mladá Boleslav

29

RANA

P550 d1, 3/4

 

10.přístav Maják Liberec

30

SARATOGA

P550, d1 5+2 3/4

30.ovs

Flotila Liberec

31

HORNET

P550 d1, 3/4

31.ovs

Liberec

32

 

 

 

7.přístav Liběchov

33

VLAŠTOVKA

P550 c1, 4/4

 

13.přístav Opařany

34

KAČKA

P550 d1, 3/4

 

4.přístav Praha

35

ZAJAC

P520 b1, 4/4

 

16.přístav Praha

36

S.M.S. ADMIRAL SPAUN

P550e

8. OVS

Viribus Unitis Ostrava

37

S.M.S. SAIDA

P550e

8. OVS

Viribus Unitis Ostrava

38

S.M.S. NOVARA

P550e

8. OVS

Viribus Unitis Ostrava

39

S.M.S. HELGOLAND

P550e

8. OVS

Viribus Unitis Ostrava

40

 

P550 d1, 3/4

 

16.přístav Praha

41

TOLEDO

 

 

7.přístav Pardubice

42

DELVAŇ

P550 d1, 3/4

12.ovs

7.přístav Pardubice

43

VIKTORIA

P550 d1, 3/4

12.ovs

7.přístav Pardubice

44

RACEK

P550 d1, 3/4

 

4.přístav Praha

45

PIJAVICE

P550, d1, 3/4

42. ovs

Jilemnice

46

 

P550

 

9.přístav Omaha Plzeň

47

 

P550

 

9.přístav Omaha Plzeň

48

 

P550

 

9.přístav Omaha Plzeň

49

 

P550

 

9.přístav Omaha Plzeň

50

JESETER

 

 

Bruntál

51

OSKARKA

P550

 

6. přístav Slanečci Kolín

52

ŠKEBLE

P550

 

6.přístav Slanečci Kolín

53

LABUŤ

P550

 

33. př. Zlatá Kotva Praha

54

ŽELVA

P550 d1, 3/4

 

4.přístav Praha

55

PIRÁT

P550 d1, 3/4

 

Vysoké Mýto

56

HUGO

P550 d1, 3/4

5.ovs

Havlíčkův Brod

57

 

 

5.ovs

Havlíčkův Brod

58

 

 

5.ovs

Havlíčkův Brod

59

 

 

5.ovs

Havlíčkův Brod

60

Potápka

P550 d2, 3/4

Fénix

Hodonín

61

LEDŇÁČEK

P550 d1, 3/4

21. ovs

Šipka Praha

62

ČÁP

P550 d1, 3/4

21. ovs

Šipka Praha

63

ROHÁČ

P550 d1, 3/4

21. ovs

Šipka Praha

64

 

P550 d1, 3/4

 

4.přístav Praha

65

JIŽNÍ KŘÍŽ

P550

2. ovs

1. stř Šipka Písek

66

S.M.S. DROMEDAR

P500 c1, 4/4

1. Vřesina

Viribus Unitis Ostrava

67

S.M.S. SALAMANDER

P520 c1, 4/4

1. Vřesina

Viribus Unitis Ostrava

68

ZLATÁ LAŃ

P550

80.OS

Viribus Unitis Ostrava

69

S.M.S. VIRIBUS UNITIS

P550E c1, 4/4

1. Vřesina

Viribus Unitis Ostrava

70

JITŘENKA

P550

2. ovs

1. stř. Šipka Písek

71

BARKETINA

P550

 

Eskadra Ostrava

72

BARK

P550ES

 

Eskadra Ostrava

73

ŠEBEKA

P550E

 

Eskadra Ostrava

74

JOHN

P550

 

Žlutá ponorka Třebíč

75

PAUL

P550

 

Žlutá ponorka Třebíč

76

GEORGE

P550

 

Žlutá ponorka Třebíč

77

RINGO

P550

 

Žlutá ponorka Třebíč

78

BERRDA

P550, c1, 3/4

 

Dub Všenory

79

 

P550

 

Turnov

80

BAZILIŠEK

P550 e

65ovs Bukanýr

Plumlov

81

ELISABETH

 

12.ovs

7.přístav Pardubice

82

S.M.S. USKOKE

kánoe, kvazi-latinská plachta

 

Viribus Unitis Ostrava

83

 

P550

 

RETRA Brandýs n.Labem

84

 

P550

 

RETRA Brandýs n.Labem

85

 

P550

 

RETRA Brandýs n.Labem

86

 

 

 

RETRA Brandýs n.Labem

87

 

 

 

RETRA Brandýs n.Labem

88

HVĚZDA

P550

 

5. středisko Modřany

 

 

 

 

 

90

Mr. BEAN

 

 

Tamatea Vrbátky

91

Ms. LENS

 

 

Tamatea Vrbátky

92

 

 

 

Tamatea Vrbátky

93

 

 

 

Tamatea Vrbátky

94

 

 

 

Tamatea Vrbátky

95

 

 

 

Tamatea Vrbátky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

111

ORLICE

P550

Velrybáři

Javor Česká Třebová

112

TŘEBOVKA

P550

Velrybáři

Javor Česká Třebová

113

REJNOK

P550 šalupa

Velrybáři

Javor Česká Třebová

114

MOBY DICK

P550 šalupa

Velrybáři

Javor Česká Třebová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

132

WASP

P550, d1 3/4

30.ovs

Flotila Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

171

VLKOUŠ

P550 d1,3/4

 

10.přístav Maják Liberec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

297

VLAŠTOVKA

P550

 

České Budějovice

298

VLNKA

P550

 

České Budějovice

299

VOLAVKA

P550

 

České Budějovice

  

 

 

   


Registr ke stažení:  

Typy oplachtění

 

edit