en

Registr vlajek vodních skautů

Stav k 3. 3. 2016 podle skautISu

 

Ev. číslo středisko oddíl vlajka podle skautISu oficiální barvy vlajky
112.02.002-3 středisko Dvojka Praha Sluníčka
     
modrá - bílá - modrá
112.99.170 středisko Arcus Praha ZE-HNJE-SHE-KA
     
--
113.04 4. přístav Jana Nerudy Praha 4. přístav Jana Nerudy Praha
     
zelená - bílá - zelená
113.04.004-1 4. přístav Jana Nerudy Praha Albatrosové
     
zelená - bílá - zelená
113.04.004-2 4. přístav Jana Nerudy Praha Rackové
     
zelená - bílá - zelená
113.04.004-3 4. přístav Jana Nerudy Praha Kačky
     
zelená - bílá - zelená
113.04.004-4 4. přístav Jana Nerudy Praha Želvy
     
zelená - bílá - zelená
113.04.004-5 4. přístav Jana Nerudy Praha Rittíři
     
zelená - bílá - zelená
113.04.033 4. přístav Jana Nerudy Praha Zlatá kotva
     
modrá - červená - modrá
113.04.044 4. přístav Jana Nerudy Praha Bobři
     
zelená - bílá - zelená
113.05 přístav Pětka Praha přístav Pětka Praha
     
červená - žlutá - červená
113.05.001-1 přístav Pětka Praha Pětka Old
     
červená - žlutá - červená
113.05.004-1 přístav Pětka Praha Děbenky
     
červená - žlutá - červená
113.05.005-1 přístav Pětka Praha Pětka
     
červená - žlutá - červená
113.05.013-1 přístav Pětka Praha Kruh
     
červená - žlutá - červená
116.06.008-6 středisko Vočko Praha 8. oddíl vodních skautů
     
zelená - modrá - zelená
116.06.008-7 středisko Vočko Praha 8. oddíl vodních vlčat a žabiček Psohlavci
     
--
116.22 středisko Šipka Praha středisko Šipka Praha
     
zelená - bílá - zelená
116.22.001 středisko Šipka Praha KLUB OS STŘ. ŠIPKA
     
zelená - bílá - zelená
116.22.008 středisko Šipka Praha SMEČKA VLČAT
     
zelená - bílá - zelená
116.22.021 středisko Šipka Praha ODDÍL VODNÍCH SKAUTŮ
     
zelená - zelená - zelená
116.22.022 středisko Šipka Praha 22. oddíl vodních skautek
     
azurová - modrá - azurová
212.03.004 středisko 03 Králův Dvůr 3. VS Beroun
     
--
212.09 přístav 09 Beroun přístav 09 Beroun
     
--
214.02 přístav Poutníci Kolín přístav Poutníci Kolín
     
modrá - červená - modrá
214.02.007 přístav Poutníci Kolín Plavčíci
     
modrá - červená - modrá
214.02.008 přístav Poutníci Kolín 8. oddíl Vydry
     
modrá - červená - modrá
214.02.022 přístav Poutníci Kolín 22. oddíl Galeje
     
šedá - šedá - šedá
214.02.271 přístav Poutníci Kolín Old School
     
modrá - červená - modrá
214.09 přístav Slanečci Kolín přístav Slanečci Kolín
     
modrá - bílá - modrá
214.09.005 přístav Slanečci Kolín Vydříci
     
bílá - žlutá - bílá
214.09.006 přístav Slanečci Kolín Rosničky
     
bílá - zelená - bílá
214.09.009 přístav Slanečci Kolín Žraloci
     
modrá - bílá - modrá
214.09.209 přístav Slanečci Kolín 209
     
černá - bílá - černá
216.07 přístav Modrá kotva Liběchov přístav Modrá kotva Liběchov
     
--
216.07.004 přístav Modrá kotva Liběchov Cutty Sark
     
červená - žlutá - červená
216.07.005 přístav Modrá kotva Liběchov Viking
     
žlutá - červená - žlutá
216.07.616 přístav Modrá kotva Liběchov 616
     
--
216.08 přístav Neratovice přístav Neratovice
     
modrá - zelená - modrá
216.08.001 přístav Neratovice Atlantida
     
zelená - žlutá - zelená
216.08.006 přístav Neratovice Rebelové
     
červená - černá - červená
216.08.009 přístav Neratovice Sobi
     
modrá - zelená - modrá
216.08.012 přístav Neratovice Tučňáci
     
bílá - černá - bílá
216.08.015 přístav Neratovice Kariboo
     
modrá - zelená - modrá
216.08.033 přístav Neratovice OSK
     
modrá - azurová - modrá
217.02.007 středisko Povodeň Benátky nad Jizerou 8. oddíl vodních skautů Mladá Boleslav
     
zelená - modrá - zelená
217.10 přístav Mladá Boleslav přístav Mladá Boleslav
     
zelená - modrá - zelená
217.10.004 přístav Mladá Boleslav Nezmaři
     
zelená - modrá - zelená
217.10.005 přístav Mladá Boleslav 5.oddíl vodních skautek
     
modrá - bílá - modrá
218.02 přístav Modrá flotila Nymburk přístav Modrá flotila Nymburk
     
--
218.02.002-1 přístav Modrá flotila Nymburk Volavky
     
--
218.02.006 přístav Modrá flotila Nymburk Medůzy
     
--
218.02.098 přístav Modrá flotila Nymburk Klub OS
     
--
218.03.009 středisko Lysá nad Labem 9. Oddíl Delfíni
     
bílá - zelená - bílá
218.07.003-3 středisko Krále Jiřího Poděbrady 3. oddíl - Krokodýli
     
žlutá - červená - žlutá
219.04.010 středisko Willi Líbeznice Pátý oceán
     
modrá - žlutá - modrá
219.10 přístav RETRA Brandýs nad Labem přístav RETRA Brandýs nad Labem
     
modrá - žlutá - modrá
219.10.001 přístav RETRA Brandýs nad Labem 1. oddíl
     
modrá - žlutá - modrá
219.10.003 přístav RETRA Brandýs nad Labem Bublinky
     
modrá - žlutá - modrá
219.10.004 přístav RETRA Brandýs nad Labem 4. oddíl
     
žlutá - modrá - žlutá
21A.02.022 středisko Lesní Moudrost Dobřichovice Bobři
     
žlutá - zelená - žlutá
21A.02.025 středisko Lesní Moudrost Dobřichovice Bobříci
     
žlutá - zelená - žlutá
21A.07 přístav Dub Všenory přístav Dub Všenory
     
zelená - modrá - zelená
21A.07.001 přístav Dub Všenory Tygři
     
zelená - modrá - zelená
21A.07.005 přístav Dub Všenory 5. Modrý oddlíl
     
zelená - modrá - zelená
21A.08.087 středisko Uragan Zbraslav OS Chachajovna
     
žlutá - černá - žlutá
310.32.002-1 středisko Rožmberská růže Třeboň Neptun
     
--
310.32.002-2 středisko Rožmberská růže Třeboň Rackové
     
--
311.04.005 středisko VAVÉHA České Budějovice 5. oddíl Stříbrné rybky
     
černá - modrá - černá
311.04.011 středisko VAVÉHA České Budějovice 11. oddíl Toulavá, Bárka, Větev
     
černá - žlutá - černá
313.03 přístav Dačice přístav Dačice
     
--
313.03.001 přístav Dačice 1. oddíl
     
azurová - žlutá - azurová
314.01.002-1 středisko Šipka Písek Albatros
     
šedá - modrá - šedá
317.01.005 středisko Kalich Tábor Vikingové
     
žlutá - modrá - žlutá
317.13 přístav Třináctka Opařany přístav Třináctka Opařany
     
červená - bílá - červená
317.13.113 přístav Třináctka Opařany Chlapecký oddíl
     
červená - bílá - červená
317.13.213 přístav Třináctka Opařany Dívčí oddíl
     
červená - bílá - červená
317.13.613 přístav Třináctka Opařany Jistebnice
     
červená - bílá - červená
317.13.713 přístav Třináctka Opařany Něco mezi
     
červená - bílá - červená
317.13.913 přístav Třináctka Opařany oldskauti
     
červená - bílá - červená
317.14 přístav Kotva Veselí nad Lužnicí přístav Kotva Veselí nad Lužnicí
     
--
323.09 přístav Omaha Plzeň přístav Omaha Plzeň
     
--
323.09.050 přístav Omaha Plzeň Černá Střela
     
modrá - azurová - modrá
323.09.091 přístav Omaha Plzeň Kotva
     
modrá - žlutá - modrá
323.09.092 přístav Omaha Plzeň Kotva
     
modrá - oranžová - modrá
323.09.093 přístav Omaha Plzeň Delfíni
     
žlutá - bílá - žlutá
323.09.099 přístav Omaha Plzeň Žlutý Kvítek
     
žlutá - modrá - žlutá
411.01.001-2 středisko Šedého vlka Cheb JIŽNÍ KŘÍŽ
     
modrá - bílá - modrá
412.11 přístav ORION Karlovy Vary přístav ORION Karlovy Vary
     
bílá - modrá - bílá
412.11.011 přístav ORION Karlovy Vary Alnitak
     
bílá - modrá - bílá
412.11.012 přístav ORION Karlovy Vary Rigel
     
žlutá - bílá - žlutá
412.11.015 přístav ORION Karlovy Vary Mintaka
     
žlutá - modrá - žlutá
421.01.003 středisko Úsvit Děčín 3. oddíl vodních skautů
     
červená - bílá - červená
423.01 středisko Nereus Terezín středisko Nereus Terezín
     
červená - azurová - červená
423.01.003 středisko Nereus Terezín 3. oddíl
     
žlutá - azurová - žlutá
423.01.208 středisko Nereus Terezín 208. oddíl
     
oranžová - azurová - oranžová
425.03.005 středisko Louny 5. oddíl VS Kon-Tiki
     
--
511.05 přístav Ralsko Mimoň přístav Ralsko Mimoň
     
--
511.05.002 přístav Ralsko Mimoň 2.ovs H2O
     
zelená - žlutá - zelená
511.05.003 přístav Ralsko Mimoň PEŘEJ
     
azurová - žlutá - azurová
511.05.005 přístav Ralsko Mimoň Klub Kmene dospělých
     
modrá - bílá - modrá
511.05.006 přístav Ralsko Mimoň KORÁL
     
fialová - žlutá - fialová
512.01.004-1 středisko Jablonec nad Nisou 4. oddíl vodních skautů
     
zelená - bílá - zelená
512.01.004-2 středisko Jablonec nad Nisou 4. dívčí oddíl FRAM
     
azurová - bílá - azurová
513.07 přístav Flotila Liberec přístav Flotila Liberec
     
modrá - bílá - modrá
513.07.030 přístav Flotila Liberec Fregata 1
     
bílá - modrá - bílá
513.07.030-1 přístav Flotila Liberec Fregatka
     
bílá - žlutá - bílá
513.07.030-2 přístav Flotila Liberec Mroži
     
modrá - bílá - modrá
513.07.033 přístav Flotila Liberec Fregata 3
     
červená - bílá - červená
513.10 přístav Maják Liberec přístav Maják Liberec
     
žlutá - modrá - žlutá
513.10.010-1 přístav Maják Liberec vlčata
     
žlutá - modrá - žlutá
513.10.010-2 přístav Maják Liberec žabičky+ skautky
     
žlutá - modrá - žlutá
513.10.010-4 přístav Maják Liberec skauti
     
žlutá - modrá - žlutá
513.10.010-7 přístav Maják Liberec Přeživší
     
žlutá - modrá - žlutá
523.10.001 středisko ÚTA Nové Město nad Metují Albatros
     
modrá - žlutá - modrá
523.10.002 středisko ÚTA Nové Město nad Metují Vydry
     
modrá - červená - modrá
523.10.231 středisko ÚTA Nové Město nad Metují klub KD
     
modrá - oranžová - modrá
525.02.002 středisko Zvičina Dvůr Králové nad Labem 2. oddíl vodáků Mostek
     
oranžová - modrá - oranžová
525.02.005 středisko Zvičina Dvůr Králové nad Labem 5. oddíl vodáků
     
--
526.01.007 středisko K. Šimka Hradec Králové 7. oddíl vodních skautů Štiky
     
modrá - zelená - modrá
532.07 přístav Sedmička Pardubice přístav Sedmička Pardubice
     
--
532.07.007 přístav Sedmička Pardubice Sedmička
     
--
532.07.012 přístav Sedmička Pardubice Dvanáctka
     
--
532.07.013 přístav Sedmička Pardubice Třináctka
     
--
532.07.017 přístav Sedmička Pardubice Sedmnáctka
     
--
532.12.021 středisko Polaris Pardubice 21. oddíl vodních skautů Bílý Delfín
     
modrá - žlutá - modrá
533.01.501 středisko Smrček Svitavy 3.oddíl vodních skautů
     
žlutá - modrá - žlutá
534.03.005 středisko Javor Česká Třebová Velrybáři
     
bílá - černá - bílá
534.05.005 středisko Vysoké Mýto VS - Roveři
     
zelená - červená - zelená
534.05.008 středisko Vysoké Mýto Oldskauti
     
zelená - červená - zelená
534.05.014 středisko Vysoké Mýto VS - Bobři
     
zelená - červená - zelená
611.01.005 středisko Bobři Havlíčkův Brod Rackové
     
bílá - modrá - bílá
611.05.002 středisko Goliath Přibyslav vodní skauti
     
azurová - žlutá - azurová
613.04.498 středisko Sušený tresky Počátky OS
     
--
614.10 přístav Žlutá Ponorka Třebíč přístav Žlutá Ponorka Třebíč
     
--
614.10.001 přístav Žlutá Ponorka Třebíč 1.oddíl vodních skautů
     
červená - žlutá - červená
614.10.004 přístav Žlutá Ponorka Třebíč 4. oddíl vodních skautů
     
bílá - modrá - bílá
614.10.005 přístav Žlutá Ponorka Třebíč 5. oddíl vodních skautů
     
zelená - žlutá - zelená
614.10.006 přístav Žlutá Ponorka Třebíč 6. oddíl vodních skautů ("Šestka Třebíč")
     
bílá - žlutá - bílá
614.10.069 přístav Žlutá Ponorka Třebíč 69.roverský kmen
     
modrá - žlutá - modrá
614.10.133 přístav Žlutá Ponorka Třebíč Oldskauti
     
červená - bílá - červená
615.04 přístav Racek Žďár nad Sázavou přístav Racek Žďár nad Sázavou
     
zelená - žlutá - zelená
615.04.005 přístav Racek Žďár nad Sázavou Lekníny
     
azurová - modrá - azurová
615.04.006 přístav Racek Žďár nad Sázavou Aquaterra
     
azurová - fialová - azurová
615.04.008 přístav Racek Žďár nad Sázavou 8.roverů
     
azurová - červená - azurová
615.04.044 přístav Racek Žďár nad Sázavou Jezevci
     
zelená - žlutá - zelená
622.24.037 středisko Vrbovec Brno Kormoráni
     
žlutá - modrá - žlutá
626.01.001 středisko Vyškov 1. oddíl vodních skautů a skautek Luleč - "Severní hvězda"
     
--
626.01.005 středisko Vyškov 5. oddíl vodních skautů "RA"
     
žlutá - modrá - žlutá
627.03 přístav Neptun Znojmo přístav Neptun Znojmo
     
červená - šedá - červená
627.03.001 přístav Neptun Znojmo 1. OVS Znojmo
     
červená - šedá - červená
627.03.002 přístav Neptun Znojmo Plavčíci
     
červená - šedá - červená
627.03.003 přístav Neptun Znojmo PéTéPé
     
červená - šedá - červená
713.08 přístav Tamatea Vrbátky přístav Tamatea Vrbátky
     
zelená - modrá - zelená
713.08.005 přístav Tamatea Vrbátky 5. oddíl VS Waitangi Vrbátky
     
zelená - modrá - zelená
713.08.007 přístav Tamatea Vrbátky 7. oddíl VS Puhoia Vrbátky
     
zelená - zelená - zelená
713.08.008 přístav Tamatea Vrbátky 8. oddíl VS Paringa Vrbátky
     
zelená - žlutá - zelená
722.01.011 středisko Psohlavci Uherské Hradiště Kormorán
     
černá - bílá - černá
813.01.008 středisko Evžena Cedivody Karviná Hraničář
     
--
813.08.001 středisko Zlatá Orlice Český Těšín Kosatky
     
--
813.08.002 středisko Zlatá Orlice Český Těšín Kompas
     
--
813.08.007 středisko Zlatá Orlice Český Těšín Opty
     
--
815.04 přístav Poseidon Opava přístav Poseidon Opava
     
modrá - bílá - modrá
815.04.001 přístav Poseidon Opava 1.oddíl oldskautů
     
černá - bílá - černá
815.04.008 přístav Poseidon Opava Osmička
     
žlutá - bílá - žlutá
815.04.009 přístav Poseidon Opava Černý čáp
     
azurová - bílá - azurová
815.04.010 přístav Poseidon Opava Skautky
     
zelená - bílá - zelená
815.04.011 přístav Poseidon Opava 11. oddíl vodních vlčat
     
modrá - žlutá - modrá
815.04.012 přístav Poseidon Opava 12. oddíl vodních žabiček
     
zelená - žlutá - zelená
815.05.012 středisko Ostrá Hůrka Háj ve Slezsku 12. oddíl DOHODA
     
--
816.08 přístav VIRIBUS UNITIS Ostrava přístav VIRIBUS UNITIS Ostrava
     
červená - bílá - červená
816.08.001 přístav VIRIBUS UNITIS Ostrava Albatros Vřesina
     
červená - modrá - červená
816.08.008 přístav VIRIBUS UNITIS Ostrava 8.vodní oddíl
     
zelená - bílá - zelená
816.08.009 přístav VIRIBUS UNITIS Ostrava Devítka
     
černá - žlutá - černá
816.08.080 přístav VIRIBUS UNITIS Ostrava Olda
     
bílá - červená - bílá
816.14 přístav Eskadra Ostrava přístav Eskadra Ostrava
     
černá - bílá - černá
816.14.012 přístav Eskadra Ostrava 12. dívčí vodní oddíl
     
modrá - bílá - modrá
816.14.014 přístav Eskadra Ostrava 14. OS Soumaři
     
černá - bílá - černá
816.14.020 přístav Eskadra Ostrava Kadeti
     
hnědá - bílá - hnědá
816.14.028 přístav Eskadra Ostrava 28. Atlantický Oddíl
     
zelená - modrá - zelená

print Formát pro tisk