Články autora

Vyšla únorová Kapitánská pošta!

Darek Přináší spoustu informací, novinek a reportáží ze světa vodních skautů. Jaro už klepe na dveře a s ním spousta vodáckých akcí. Přinášíme informace k jarnímu srazu VS v Opavě, ke Skare, k pražskému jachtařskému závodu O vorařskou houžev, k novému závodu Pístovická střela a k oblíbenému Víkendu divoké vody. Pracujete v oddílech se stezkou? I kdyby ne, přinášíme tipy, jak splnit některé úkoly – výrobu házecího pytlíku, bezobratlí a první pomoc. Seznámíte se s projektem P590 Freya, s novým vůdcem Kapitánské lesní školy vodních skautů Silvou, kdo dostal v uplynulém roce vodácké vyznamenání a co dělat, když chcete, aby jej dostal někdo další. To vše a mnoho dalšího se můžete dočíst v únorové Kapitánské poště!

Autor: skvrne  •  Vydáno: 24.2.2020 20:31  •  Přečteno: 910x