Kategorie: HKVS hlásí, Z našich vod

Zvýhodněné předplatné Pádlera jako vánoční dárek?

Darek Nemáte ještě vánoční dárek a přemýšlíte, co na poslední chvíli darovat? Chtěli byste do oddílu odebírat Pádlera? Nebo si prostě jen občas rád tíhmle vodáckým magazínem zalistuješ? Pak pro tebe máme dobrou zprávu! Podařilo se domluvit spolupráci mezi Pádlerem a vodními skauty!

Standardně stojí předplatné Pádlera 330kč/rok, pro vodní skauty se povedlo domluvit zlevněnou cenu, takže předplatné stojí jen 199kč/rok. A pokud budete objednávat pro oddíl/přístav, můžete ke každému předplatnému dostat ještě jedno navíc zdarma. To znamená, že za 199kč dostaneš čtyříkrát ročně dva magazíny Pádlera. Každý o 64 stránkách z vodáckého prostředí!

Objednávat můžete na webu Pádlera a jako promokod uveďte PADLER2018. V případě jakýchkoli problému se neváhejte obrátit na Jakuba (organizacni()hkvs.cz)