en
Kategorie: Novinky, Z našich vod

Vyšla přepracovaná a rozšířená příručka ke kapitánské zkoušce!

Vodácká příručka Naše vody byly rozčeřeny štastnou zprávou, že vyšla nová příručka ke kapitánské zkoušce. Potěšte na Vánoce své blízké skauty, vodáky či sami sebe a neváhejte s objednávkou zde nebo na Junshopu.

Kniha, která shrnuje vše, co by měli znát a umět vedoucí - kapitáni a kapitánky vodních skautů. A ještě něco navíc. Nejedná se jen o učební materiál ke kapitánské zkoušce, ale o kompletní oblast vodáctví ve skautských oddílech. Je bohatým zdrojem pro jakoukoli přípravu na vodácké akce a aktivity pro skautské vůdce. A to nejen pro oddíly vodních skautů, ale pro všechny, kteří někdy vyráží na vodu.

vodácká příručka

Novinky v druhém rozšířeném a akutalizovaném vydání:

Doplněny obrázky a schémata v částech 1-3, přidány části v kapitole o kanoistice, zejména rozšířeno o technicku jízdy na paddleboardu, kterou jsme připravili ve spolupráci s Českou Federací Stand Up Paddle (4). Opraveny některé zastaralejší postupy a doplněno o nové vhodnější obrázky v části o záchraně (5). Proběhla kontrola aktuálnosti právních předpisů v části 6, precizovány jsou některé nejasnosti v textech v části o přípravě a vedení vodácké akce (7). Příručka je přepracovaná podle aktuálně zrevidovaných stezek, plaveb a ostatních vodáckých doplňků. Týká se to příslušných textů v části metodika (8). Dále byla provedena dílčí revize ve zbývajících částech příručky. Na četná přání jsme přistoupili k vytvoření věcného rejstříku, který najdete na konci knihy a obsah jsme přesunuli dopředu.

print Formát pro tisk