Kategorie: HKVS hlásí, Z našich vod

Kapka HKVS 2017

article picture Počátkem února spouštíme přihlašování na kurz vodáckého minima Kapka HKVS 2017 :)

Na kurzu pod vedením zkušených instruktorů projdeš vodáckým výcvikem na tekoucí i klidné vodě a naučíš se, jak správně připravit a zrealizovat vodáckou akci pro tvůj oddíl! Absolvence kurzu a složení zkoušky vodáckého minima Tě následně opravňuje ke spolupůsobení při vedení vodácké činnosti oddílu a přípravě a vedení vodáckých akcí na vodách do stupně obtížnosti WW2, zároveň ti bude uděleno i osvědčení o absolvování Kurzu vodní turistiky, který je akreditován MŠMT. Kurz je určen suchozemským i vodním skautům, začátečníkům i pokročilým vodákům.

KVM Kapka HKVS 2017 proběhne ve čtyřech víkendech:

• 1. víkend "Zahajovací a seznamovací": 19. - 21. 5. 2017, Třebíč
  • 2. víkend "Pádlovací": 28. - 30. 7. 2017, České Vrbné
  • 3. víkend "Praktický": 15. - 17. 9. 2017, Karlovy Vary
  • 4. víkend "Závarečný a zkouškový": 13. - 15. 10. 2017, Praha

Cena kurzu je 2 200 Kč (zahrnuje ubytování, stravu, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení na všech částech kurzu).

Pokud tedy jsi členem Junáka - českého skauta, je ti více než 16 let a zvládneš uplavat 200 metrů, zaragistruj se a pojď do toho s námi - přihlašovací formulář a další informace najdeš na webu kurzu, v případě dotazů neváhej napsat e-mail tajemníkovi kurzu.

Jsme i na Facebooku - přidej se, lajkuj a sdílej! Usmívající se

Těšíme se na tebe! Usmívající se

Přípravný tým KVM Kapka HKVS 2017

zvladlo