Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Už jsi přihlášen na podzimní sraz...?

Už jsi přihlášen na podzimní sraz...?Podzimní sraz Registrace na podzimní volební sraz ve Žďáru nad Sázavou se pomalu, ale jistě chýlí ke konci - už ses přihlásil...? :)

Už jenom tři dny máš možnost registrovat se na podzimní sraz VS ve Žďáru nad Sázavou - pro přihlášení využij náš známý online formulář. Opět připomínáme nezbytnou kontrolu vyplněných údajů před odesláním formuláře a e-mailovou adresu srazyvs@hkvs.cz, kam se můžeš v případě problémů obracet.

Účastnický poplatek je stále stejný, a to 350 Kč, popř. 400 Kč - podmínky zaplacení poplatku jsou popsány níže. Při plánování cesty někteří určitě ocení tabulku spolujízdy - domluv si cestu na sraz nebo ze srazu s dalšími účastníky.

Možná tě bude zajímat, že náš tradiční přihlašovací rekord byl opět pokořen - hned první den registrace se přihlásilo 33 lidí, čímž byl předčen znojemský rekord 27 lidí! My věděli, že to dokážete Mrkající

Taky připomínáme, že do půlnoci 24. listopadu běží předprogram – přečti si informace a zapoj se také! Usmívající se

Rozhodně se podívej také na program - jeho podrobný rozpis jsme již zveřejnili v článku o spuštění registrace. Rozhodně ale připomínáme hlavní událost srazu, a to Volby do HKVS, které už znají své kandidáty! Pokud bys rád/a přidal/a také své jméno na kandidátní listinu, není nic jednoduššího, než napsat na kandidatni@hkvs.cz.

Pro připomenutí:

• Termín srazu: 25. – 27. listopadu 2016
  • Místo konání: Gymnázium Žďár nad Sázavou, Neumannova 1693/2, 591 01 Žďár nad Sázavou
  • Přihlašování: do 13. listopadu 2016 online, v případě jakýchkoli problémů kontaktuj Lůču (Lucie Kolářová) na srazyvs@hkvs.cz
  • Cena a platba:
    • Nevratnou zálohu 200 Kč je nutné zaplatit do 18. listopadu 2016 na účet KVS 2300183549/2010, zbytek doplatíš na místě.
    • Můžeš rovnou zaplatit celou částku 350 Kč - opět do 18. listopadu 2016 na účet KVS 2300183549/2010.
    • Při platbě na místě (pokud jsi neuhradil zálohu) je cena srazu 400 Kč.
    • Pro nečleny Junáka je cena srazu navýšena o 225 Kč.
  • Strava: 3 jídla denně od páteční večeře do nedělního oběda (svačiny vlastní)
  • Dotazy: srazyvs@hkvs.cz

Těšíme se na Vás!