Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Podzimní sraz K+K 2021 - přihlašování spuštěno

sraz VS Sraz vodních skautů se uskuteční od 12. do 14. listopadu v Praze. Přihlašování je možné srazyvs.skauting.cz

Je velmi pravděpodobné, že se nabídka programů bude ještě mírně rozšiřovat dle poptávky a možností externích lektorů a instruktorů - budeme průběžně informovat.

Zatím se mimo jiné můžete těšit například semináře o relaxačním cvičení, plánování výprav v zahraničí, významu skupiny či třeba o tom, jak dítě chápe ztrátu. Probereme změny pravidel 3 jezů, zájemci si mohou doplnit části kapitánské zkoušky. V neposlední řadě prodiskutujeme, co mohou vodní skauti nabídnout všem skautům, co se týče prevence úrazů na vodě. A koho to nebude bavit, může jít na bazén, lézt na stěnu, nebo se učit fotit, aby to k něčemu vypadalo. Večer se uskuteční tradiční taneční seminář pod vedením lektorů skautského tancování Letošním tématem je 12 měsíčků ("protancuj se celým rokem"). Jo a taky tam bude jídlo.

Základní informace:

Prihlašování: srazyvs.skauting.cz

Kdy: 12.-14.11.2021

Kde: Nad Alejí 1952, 162 00 Praha 6-Břevnov

Cena: 600,- Kč pro účastníky, různé ceny pro lektory a servis team

Platba: Na otevřený účet HKVS - dle pokynů při registraci

Co sebou: přezuvky, karimatku, spacák, kartáček na zuby a vše co potřebujete na 3 dny v "městké jungly", případně dle programů

Jídlo: objednává se při registraci. zajišťujeme 3 hlavní jídla (so oběd, večeře, neděle oběd) a snídaně formou švédského stolu. Pro nenasytnější či kafechtivé bude k dispozici Štikakafe

S případnými dotazy se obracejte na Decibela na organizacni@hkvs.cz

Těšíme se na viděnou!