en
Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Něco nového o jarním srazu...?

Připomínáme blížící se registraci na sraz - bude probíhat od 3. 3. do 17. 3. 2014 online. Je potvrzeno, že spolu se sjezdem Ohře bude probíhat i vodácký výcvik na cvičné slalomové dráze Hubertus.

Tik-tak-tik-tak...

Kvapem se blíží termín registrace na jarní sraz kapitánů v Karlových Varech a proto vytáhni diář a červenou tužkou kroužkuj datum 3. 3. 2014, kdy registraci spustíme. Poběží online do 17. 3. 2014 - nezapomeň, že oproti loňsku je termín na přihlášení kratší!

 

Pro připomenutí - účastnický poplatek činí 350 Kč při včasném zaplacení zálohy, 400 Kč při platbě na místě. Nevratnou zálohu 200 Kč je nutné zaplatit do 21. 3. na účet KVS 2300183549/2010. Jako variabilní symbol uveď číslo přístavu nebo střediska a do poznámky pak kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Platíš-li za více osob najednou, uveď kódy všech, za které platbu posíláš!

 

Jak už jsme avizovali, těšit se můžeš na prohlídku Karlových Varů a jejich dominant i vycházku po okolí města. Rovněž jsme Tě zvali na splutí části řeky Ohře a nyní je potvrzeno, že součástí této vodácké kratochvíle bude i výcvik na cvičné slalomové trati Hubertus pod vedením zkušených instruktorů!

 

Připomínáme i program Inspiromat, v němž žádáme o spolupráci. Z každého kraje prosíme o zástupce, kteří si připraví prezentaci o maximální délce 5 - 10 minut, v níž nás seznámí s libovolnou akcí, která u nich proběhla. Konečnou verzi Vašeho příspěvku necháváme zcela na Vašem uvážení.

 

Další informace o srazu zde a na Facebooku.

 

Těšíme se na Vás!

Přípravný tým srazů VS

print Formát pro tisk