Kategorie: HKVS hlásí, Informace o srazech vodních skautů

JUN a Skauti bez lilie na jarním srazu!

JUN a Skauti bez lilie na jarním srazu!Podzimní srazNa srazu nás opět poctí svou přítomností prodejna JUN! A navíc shlédneme počin Skautského institutu - film Skauti bez lilie! Čtěte dále :-)

I tento sraz budete mít možnost nákupu skautského vybavení z prodejny JUN, jejíž zástupci se za námi na Kotvu přijedou podívat. Vzhledem k tomu, že budeme v Praze a kamenná prodejna Junu bude co by kamenem dohodil, přivezou s sebou pouze omezený rozsah zboží - pokud tedy plánujete větší objednávku, bude pro vás výhodnější si zboží předem objednat v JUNShopu a na srazu si jej vyzvednout. Při vyplňování objednávky vyberte osobní odběr a do poznámky napište K+K.

A pokud byste ještě něco ze skautského zboží vynechali a vzpomněli si až na srazu nebo toto vybavení zrovna nebylo na Kotvě k dispozici, nezoufejte - JUN pro Vás připravil speciální expres donášku! V sobotu ráno si přímo na srazu budete moct ještě zboží doobjednat a bude Vám přivezeno v sobotu po obědě přímo na místo! :-)

Díky Hvězdářovi Vám můžeme oznámit ještě jednu milou novinku letošního srazu - v páteční večer bude možné exkluzivně shlédnout filmový počin Skautského institutu nazvaný Skauti bez lilie, kteří někteří z Vás mohli vidět už na Valném sněmu Junáka ve Velkém Meziříčí!

Další informace - včetně tradičního informačního souhrnu - najdete o srazu VS na stránce Srazů.

Těšíte se? My tedy ano!!! :)

Přípravný tým srazů VS