Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Informační suma sumárum k podzimnímu srazu 2016

Informační suma sumárum k podzimnímu srazu 2016Podzimní sraz Již brzy se všichni sejdeme na podzimním srazu ve Žďáru and Sázavou, a tudíž ti přinášíme již tradiční informační resumé – takže čti a pamatuj! :-)

Kdy a kde: 25. – 27. 11. 2016 v Gymnáziu Žďár nad Sázavou, Neumannova 1693/2, Žďár nad Sázavou 591 01

• gymnázium bude přístupné od 18:00, registrace začíná v 19:00
  • páteční večeře se bude vydávat od 18:00 do 20:00
  • program začíná v pátek ve 20:00 a končí v neděli ve 12:00, následuje oběd.

S sebou: spacák, karimatka, kroj, doplatek 150 Kč (pokud jsi předem na účet uhradil zálohu, jinak 400 Kč; neplatí pro ty, kteří předem uhradili celý poplatek za sraz), oblečení a obuv podle zvolených programů, kostým na ples, přezůvky, za přístav jednu cenu do tomboly

Strava: 3 jídla denně od páteční večeře do nedělního oběda, jídlo se bude vydávat v jídelně v gymnáziu. Bude také provozován bufet, kde si můžeš zakoupit drobné občerstvení.

Předprogram: Předprogram stále běží, a to do čtvrtka 24. listopadu do půlnoci. Probíhá online a opět se jedná o krátký kvíz, který prověří tvé znalosti o Žďáru nad Sázavou a jehož vyplnění ti zabere maximálně 5 minut. Účast v něm není povinná, ale pokud se zúčastníš, máš možnost vyhrát zajímavou cenu :)

Doprava: Na mapě najdeš umístění gymnázia (1) i možných parkovišť (2, 3).

map

Přijedeš-li vlakem nebo autobusem, můžeš ke gymnáziu dojít pěšky, nebo využít MHD a dojet na zastávku Studentská či Neumannova – ale pozor, autobusy nejezdí příliš často! Dále připomínáme možnost využití tabulky spolujízdy.

K programu: V mailu očekávej rozpis programu spolu s informačním resumé, detaily o programu nalezneš v článku o zahájení registrace. Prosíme tě o svědomitou účast na programech, které sis zapsal – zejména to platí u nedělních programů s externími lektory. Nyní pár doplňujících informací:

• Předsněmové diskuze – prosíme, pro zachování hladkého průběhu diskuzí se jich zúčastni připraven a obeznámen s tématy. Jedná se o témata: Podpora výchovné činnosti, Strategie Junáka do roku 2022 – co se událo v prvním roce a půl?, Dospělí v organizaci a Měnící se společnost a Junák – český skaut v ní. Všechny potřebné informace k této problematice poskytne Křižovatka (je nutné přihlášení!).
  • Sport – bude-li hezky, bude slackline probíhat venku, v případě špatného počasí jsou nachystány míčové hry v tělocvičně gymnázia.
  • Volby – pokud nejsi delegátem, můžeš se voleb zúčastnit jako host. Můžeš se také už seznámit s kandidáty letošních voleb, a pokud bys rád/a přidal/a také své jméno na kandidátní listinu, není nic jednoduššího, než napsat na kandidatni@hkvs.cz.
  • Ples – téma plesu bude První republika a již teď se těšíme na Vaše krásné kostýmy :) Samotný ples bude probíhat v Orlovně ve Žďáru nad Sázavou vzdálené cca 15 minut chůze od gymnázia.
  • Vojenský výcvik – jako účastník tohoto programu si na sebe vezmi oblečení, které se může propotit, ušpinit či poničit.
  • V gymnáziu bude přístupná malá tělocvična, takže toho můžeš využít a přibalit si nějaké sportovní vybavení.
  • Srazu se zúčastní prodejna JUN – k dispozici ti budou v sobotu, můžeš si tedy nakoupit vše potřebné a po dohodě s JUNem také vyzvednout své objednávky.

A samozřejmě nadále platí následující:

• Nekouřím a nepiji alkohol v celém areálu gymnázia.
  • Dodržuji noční klid (00:00 – 7:00) a neruším spánek ostatních.
  • Přezouvám se.
  • Domácí mazlíčky nechám doma.
  • Stále mám na paměti skautský zákon, heslo a slib a řídím se jimi.

Těšíme se na Vás! :)

Přípravný tým srazů VS