Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Informační suma-sumárum k jarnímu srazu K+K ve Znojmě

Podzimní srazVšechny informace o jarním srazu ve Znojmě – uceleně, přehledně a na jednom místě!

Za deset dní se všichni sejdeme na jarním srazu ve Znojmě, a tudíž ti přinášíme již tradiční informační resumé – takže čti a pamatuj! :)

Kdy a kde: 1. – 3. 4. 2016 na Základní škole Mládeže 1000/3 ve Znojmě

• škola bude přístupná od 18:00, ve stejnou dobu začíná registrace – zaregistruj se a přesuň se na základnu pořádajících VS Vodárna na adrese U Obří hlavy 7, Znojmo,
  • páteční večeře se bude vydávat na Vodárně od 20:00 do 23:00,
  • program začíná v pátek ve 20:00 a končí v neděli ve 12:00, následuje oběd.

S sebou: spacák, karimatku, kroj, doplatek 150 Kč (pokud jsi předem na účet uhradil zálohu, jinak 400 Kč), oblečení a dobrou obuv podle zvolených programů (hlavně věci na vodu, pokud pojedeš na Dyji), přezůvky do školy.

Strava: 3 jídla denně od páteční večeře do nedělního oběda. Páteční večeře (a další páteční program) bude probíhat formou grilování na základně Vodárna, takže se tam po registraci přesuň. Snídaně se budou podávat přímo ve škole, sobotní oběd a večeře a nedělní oběd se budou podávat v jídelně, která je vzdálená cca 200 metrů od školy. Ve škole také bude provozován bufet, kde si můžeš zakoupit drobné občerstvení.

Předprogram: předprogram stále běží, a to do čtvrtka 31. března do půlnoci. Jeho zadání nalezneš zde – jedná se o krátký kvíz, jehož vyplnění ti zabere cca 5 minut. Účast v něm není povinná, ale pokud se zúčastníš, máš možnost vyhrát zajímavou cenu :)

Doprava: k dopravě je toho tentokrát trochu více – soubor s podrobnými popisy a mapami si stáhni zde. Pokud bys měl jakékoli problémy, volej Vojtu ze Znojma – jeho telefonní číslo ti přijde v e-mailovém souhrnu informací. Dále připomínáme možnost využití tabulky spolujízdy, kterou nalezneš zde.

K programu: rozpis programu nalezneš zde a také ti přijde v mailu, rozpisy jednotlivých bloků ve článku zde. Prosíme tě o svědomitou účast na programech, které sis zapsal. Zejména to platí u programů externích lektorů. Nyní pár doplňujících informací:

• Rukodělky – přibal si s sebou 20 Kč na materiál.
  • Sobotní vycházka do NP Podyjí – bude vycházet už ve 12:45 z jídelny, takže si s sebou na oběd vezmi vše potřebné. Jakožto účastník tohoto programu budeš mít také přednost při výdeji jídla. Část cesty pojedete autobusem, takže s sebou přibal 20 Kč na jízdné.
  • Prohlídka znojemského podzemí – na adrenalinovou trasu se vychází od jídelny ve 13:15 (opět si sebou vezmi vše potřebné na oběd), na klasickou trasu se vychází od školy ve 13:45.
  • Sebeobrana – tento program bude probíhat na základně Vodárna, s sebou přibal pití, šátek a propisku, kterou můžeš postrádat.
  • Ve škole bude přístupná tělocvična, takže toho můžeš využít a přibalit si nějaké sportovní vybavení.
  • Srazu se zúčastní prodejna JUN – můžeš si nakoupit vše potřebné. Přesnou dobu jejich přítomnosti na srazu ještě upřesníme.

Samozřejmě nadále platí následující:

• Nekouřím a nepiji alkohol v celém areálu školy.
  • Dodržuji noční klid (00:00 – 7:00) a neruším spánek ostatních.
  • Ve škole se přezouvám.
  • Domácí mazlíčky nechám doma.
  • Stále mám na paměti skautský zákon, heslo a slib a řídím se jimi.

Těšíme se na Vás! :)

Přípravný tým srazů VS