Kategorie: Informace o srazech vodních skautů

Hodnocení srazu na Seči, sbírka fotografií

Hodnocení srazu na Seči, sbírka fotografiíPodzimní srazDo 30. dubna máš možnost ohodnotit jarní sraz K+K na Seči. Opět probíhá sbírka fotografií ze srazu do společné fotogalerie - více informací v článku.

Jarní sraz na Seči je za námi a my doufáme, že se Vám líbil a že jste si jej pořádně užili :)

Nyní bychom Vás rádi požádali, abyste sraz ohodnotili v tomto dotazníku, jehož vyplnění by Vám nemělo zabrat více než deset minut.
Jelikož byl sraz oproti zvyklostem opravdu velice netradiční, je pro nás zpětná vazba důležitá tím spíš, abychom věděli, zdali  se Vám takový průběh líbil a bylo by možné sraz v podobném stylu uspořádat znovu. Napište nám, prosím, všechno, co podle Vás stojí za zmínku a s čím máme při přípravě následujícího srazu počítat :)

Otázky s číselným hodnocením 1 - 5 hodnoťte jako ve škole, více se můžete rozepsat v políčkách pro volné odpovědi. Hodnotit můžete do 30. 4. 2015.

Mnoho z Vás na srazu fotografovalo. Rádi bychom všechny fotografie přidali do společné galerie, takže pokud Vám nevadí poskytnout své fotky, odesílejte je nebo odkaz na ně na mail zatloukalova.s91(a)gmail.com.

Mnohokrát děkujeme a těšíme se na Vás na podzimním srazu!

Přípravný tým srazů VS