Zdroj: https://vodni.skauting.cz/hkvs-hlasi/zebricek-vs-v-zavodech-za-rok-2014-dodejte-vysledky  •  Vydáno: 30.10.2014 10:48  •  Autor: Hvězdář

Žebříček VS v závodech za rok 2014 - dodejte výsledky

žebříček vodních skautůProsíme o zaslání výsledkových listin pořadatele skautských závodů a oddíly o nahlášení jejich účasti v závodech (i veřejných) na email zebricek(a)hkvs.cz . Uvnitř článku najdete seznam získaných dat, aby jste mohli zkontrolovat, že váš oddíl nebude vynechán.

Konkrétně nás zajímají vodácké závody (včetně jachetních), kterých se účastnily aspoň dva přístavy. Prosíme o zaslání výsledků a nebo upozornění pořadatele, aby je dodal.

Výsledky ideálně v tomto formátu:
excelovská tabulka se sloupci
plus případně (pro kontrolu):

 

Aktuálně máme nahlášeny tyto výsledky

Chybí nám výsledky z těchto akcí:

Výsledky prosím zasílejte na zebricek()hkvs.cz


Pravidla sestavování Žebříčku VS

  1. Hodnotí se závody obsahující jachting či pádlování, kterých se účastní minimálně 2 oddíly VS z různých přístavů. Pokud akce obsahuje souběžné závody pro různé kategorie, jsou jejich výsledky sloučeny. 
  2. Z jednoho závodu je brán jen jeden nejlepší výsledek přístavu bez ohledu na kategorie.
  3. Bodováno je 6 nejlepších přístavů v závodě 1-6 body, při rovnosti umístění se přiděluje stejný počet bodů. U závodů, kde se účastní méně než 6 přístavů se boduje od jedné.
  4. Vedle celkového hodnocení přístavů se vypočítá i žebříček v závodech i pro kategorie vlčata/žabičky, skauti/skautky, RS, Open
  5. Pokud je posádka složena z více oddílů, lze ji zahlásit s číslem přístavu, posádky složené z více přístavů nejsou hodnoceny.
  6. Závody pro hodnocení v žebříčku pro aktuální rok musí být ohlášeny do podzimního srazu kapitánů.