Kategorie: HKVS hlásí

Žebříček VS v závodech za rok 2014 - dodejte výsledky

žebříček vodních skautůProsíme o zaslání výsledkových listin pořadatele skautských závodů a oddíly o nahlášení jejich účasti v závodech (i veřejných) na email zebricek(a)hkvs.cz . Uvnitř článku najdete seznam získaných dat, aby jste mohli zkontrolovat, že váš oddíl nebude vynechán.

Konkrétně nás zajímají vodácké závody (včetně jachetních), kterých se účastnily aspoň dva přístavy. Prosíme o zaslání výsledků a nebo upozornění pořadatele, aby je dodal.

Výsledky ideálně v tomto formátu:
excelovská tabulka se sloupci
  • akce (název/závodu)
  • jednotka (ev.č. přístavu/oddílu)
  • umístění (1. =  nejlepší)
  • kategorie (vlčata/skauti/RS/open)
plus případně (pro kontrolu):
  • jméno (přístavu/posádky/závodníka)
  • město (oddílu)

Aktuálně máme nahlášeny tyto výsledky

Chybí nám výsledky z těchto akcí:

• Meandry
  • Jablonecká regata
  • Trochu tiku v Atlantiku
  • Čajový závod
  • ČPV (nutno značit skautské posádky)
  • Sázavské pádlo (nutno označit skautské posádky)
  • Krumlovský maraton (nutno označit skautské posádky)

Výsledky prosím zasílejte na zebricek()hkvs.cz

Pravidla sestavování Žebříčku VS

1. Hodnotí se závody obsahující jachting či pádlování, kterých se účastní minimálně 2 oddíly VS z různých přístavů. Pokud akce obsahuje souběžné závody pro různé kategorie, jsou jejich výsledky sloučeny.
  2. Z jednoho závodu je brán jen jeden nejlepší výsledek přístavu bez ohledu na kategorie.
  3. Bodováno je 6 nejlepších přístavů v závodě 1-6 body, při rovnosti umístění se přiděluje stejný počet bodů. U závodů, kde se účastní méně než 6 přístavů se boduje od jedné.
  4. Vedle celkového hodnocení přístavů se vypočítá i žebříček v závodech i pro kategorie vlčata/žabičky, skauti/skautky, RS, Open
  5. Pokud je posádka složena z více oddílů, lze ji zahlásit s číslem přístavu, posádky složené z více přístavů nejsou hodnoceny.
  6. Závody pro hodnocení v žebříčku pro aktuální rok musí být ohlášeny do podzimního srazu kapitánů.