Zdroj: https://vodni.skauting.cz/novinky-2/registrace-na-podzimni-sraz-spustena  •  Vydáno: 6.10.2014 17:21  •  Autor: Koblížek

Registrace na podzimní sraz spuštěna!

Registrace na podzimní sraz spuštěna! Podzimní srazOde dneška do 19. 10. máš možnost zaregistrovat se na podzimní sraz vodních skautů v Opařanech!

Online registrace na sraz je možná ode dneška do 19. 10. 2014. Vyplň všechny náležitosti přihlášky a měj na paměti „Dvakrát měř a jednou řež“ – všechny údaje řádně zkontroluj, než přihlášku odešleš a věř, že to neříkáme zbůhdarma :). Také doplň alespoň přibližný čas, kdy na sraz dorazíš a kdy odjedeš, a zvolený dopravní prostředek.

Účastnický poplatek za sraz se nám i přes neustále rostoucí ceny stále daří držet na stejné výši, a to 350 Kč při včasném zaplacení zálohy, 400 Kč při platbě na místě. Nevratnou zálohu 200 Kč je nutné zaplatit do 24. 10. na účet KVS 2300183549/2010. Jako variabilní symbol uveď číslo přístavu nebo střediska a do poznámky pak kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Platíš-li za více osob najednou, uveď kódy všech, za které platbu posíláš.

Pro připomenutí:

 

Program srazu:

Podrobný rozpis programu a další podrobnosti k jednotlivým blokům nalezneš zde, kliknutím na název programu se zobrazíš jeho bližší popis.

V pátek se můžeš těšit na tradiční společnou hru, při níž se jistě náramně pobavíš a budeš se moct seznámit s dalšími účastníky srazu, a dále na oficiální zahájení srazu poté, co dorazí zbývající účastníci.

Sobotní dopoledne bude věnováno prezentaci činnosti HKVS a zhodnocení akcí Napříč Prahou přes tři jezy a Eurosea 2014. Budou následovat první aktivity, a to:

Budeš obeznámen se současným stavem příprav celostátního setkání vodních skautů  Navigamus 2015.

Odpoledne se můžeš zúčastnit programu lodní a výchovné komise a dozvědět se, jaké novinky jsou k dispozici ve výchově dětí v oddílech. Bude následovat tradiční prohlídka obce Opařany a okolí – na výběr jsou již dříve avizované dominanty:

Zbytek odpoledne bude věnován druhé části vzdělávacích aktivit – na výběr máš:

Večer nás čeká tradiční ples, tentokrát na téma rej literárních a filmových postav. Rádi bychom Vás požádali, abyste na ples dovezli za přístav jednu cenu do plesové tomboly – děkujeme :)

V neděli bude probíhat poslední blok vzdělávacích aktivit, na výběr bude:

Připraveny budou ještě výstupy z komisí a prezentace akcí z roku 2014, např. SKoK, kurz Lodní tesař nebo VMP. Na závěr proběhne zhodnocení celého srazu.

V průběhu srazu bude k dispozici také stánek JUNu, takže opět budeš mít možnost nakoupit nejrůznější skautské zboží a po domluvě s JUNem vyzvednout objednávky. Přesnou dobu jejich přítomnosti ještě upřesníme.

 

Pro spořádaný průběh srazu připomínáme pár pravidel:

Pro všechny, kteří se dočetli až sem, dáváme na vědomí: minulý rok se v první den registrace přihlásilo celkem 10 lidí, což byl zatím rekord v počtu přihlášených v první den registrace. Trhneme letos větší číslo? 

My upřímně věříme, že ano :)

Těšíme se na Vás!

Přípravný tým srazů VS