en
Kategorie: Ostatní akce

Raftový víkend 15.-16.10.2016

Raftový víkend 15.-16.10.2016Konec přihlašování na raftový víkend v Českém Vrbném se kvapem blíží. Nezapomněli jste se přihlásit? !!!POZOR ZMĚNA!!!

HKVS ve spolupráci s raftovou sekcí Svazu vodáků ČR pořádá raftový víkend v Českém Vrbném.

Termín 15. - 16. 10. 2016

Během proběhne teoretické i praktické školení a trénink na raftech včetně záchrany raftu atp. Instruktory budou trenéři a závodníci z řad reprezentace ČR. Akce je určená pro určena pro zdatné skauty (14+), rovery a vedoucí oddílů (dospělé).

Podrobnosti (cena, rozsah, ubytování, atp.) se domlouvají.

Nyní je potřeba zjistit rámcový zájem, takže pokud chcete vyrazit za dobrodružstvím na raftu napište co nejdříve Cedníkovi (kapitan@hkvs.cz) přibližný počet zájemců z vašeho oddílu či přístavu.

Cedníkilustrační foto, zdroj: www.joevysataphoto.cz/2013/08/MCR-v-Raftingu-Ceske-Vrbne-2013.html


AKTUALIZACE 18. 9. 2016

Ve středu 21. 9. 2016 je uzávěrka předběžných přihlášek! Po uzavření přihlášek dohodneme detaily a rozešleme přihlášeným. Další přihlašováním pravděpodobně již nebude možné.

S přihláškou na Cedníkův mail (kapitan@hkvs.cz) posílejte prosím počet lidí, jejich věk a vodácké zkušenosti, popř. jestli vám chybí nějaké vybavení, toto ideálně formou seznamu s ročníkem narození) a kontaktní mail a telefon. Detaily o organizaci akce pošle přihlášeným Cedník. Organizátoři si vyhrazují právo omezit počty lidí z jednotlivých přístavů.

print Formát pro tisk