Kategorie: Ostatní akce, Články o vzděl. akcích

Oikos aneb vedení oddílu je týmová hra - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!!!

Chcete lépe vést váš oddíl? Chcete poznat nové lidi? Chcete se podívat za stísněné hranice vašeho oddílu a zjistit plusy a mínusy jiných oddílu v naší České kotlině? Chcete něco zažít? Vytváříte nový tým o 2 - 4 členech a nevíte, jak v něm pracovat? Říká vám něco pojem oddílová rada? Potřebujete vůdcovský dekret nebo ho již vlastníte a máte nový nezkušený tým?

Pak právě Oikos by mohl být tím, co hledáte. Jedná se o vůdcovský kurz, kde je kladen důraz na tým a týmovou spolupráci, což je rozdílem od běžných vůdcovských kurzů.

Kurz by vám měl dát průpravu, jak v týmu pracovat, jak připravovat program pro děti a vést společně oddíl lépe a efektivněji. Výhodou kurzu je, že zde máte jedinečný prostor a čas řešit vaše konkrétní problémy v oddíle. Navíc jste obohaceni o zkušenosti a nápady jiných účastníků nebo instruktorů, což mnohdy vede k objevení novým cest a úhlům pohledu na situaci.

S instruktory a účastníky kurzu pak strávíte dva víkendy a jeden pinspirující10tidenní letní běh v těchto termínech: 12. - 14. dubna, 20. - 29. srpna a 22. - 24. října. První víkend a letní běh je plný nejen výukového, ale i zážitkového a zábavného programu, a na posledním víkendu můžete zúročit nabyté znalosti a složit novou vůdcovskou zkoušku a činovnický slib (na našem kurzu můžete složit zároveň čekatelskou a vůdcovskou zkoušku, pokud vám to dovolí váš střediskový vůdce).

Instruktorský tým Oikosu je složen z lidí, kteří sami v minulosti vedli úspěšně své oddíly nebo je stále aktivně vedou.
Pokud vás náš kurz zaujal, tak již déle neváhejte, klikněte na oikos.skauting.cz, vyplňte přihlášku a čekejte na odpověď o přijetí. Věřím, že s mnohými z vás se na Oikosu setkáme a těšíme se na to!

Pozor! Uzávěrka zasílání přihlášek je již 31. 1. 2010!

Za instruktorský tým Oikosu, Kewin - Tomáš Doležel