Kategorie: Novinky, Ostatní akce

SEALs Lesní kurz přežití

SEALs Lesní kurz přežitíSEALs Lesní kurz přežití Nejsi z cukru? Přidej se! Potřebuješ nakopnout dopředu? Chceš poznat či posunout vlastní hranice? Naučit se něco nového a jak přežít? Neváhej, přijeď na SEALs Lesní kurz přežití!

Na akci můžeš očekávat metody „přežití“ a sebezáchrany v situacích, které mohou nastat v běžném životě, při adrenalinových aktivitách nebo při konci světa… Dále můžeš čekat klasické skautské dovednosti lesního kurzu – netradiční rozdělávání ohně, lukostřelbu, sebepoznání a spoustu další zajímavých činností. Můžeš se těšit na aktivity na zemi, ve vzduchu, na vodě, ve vodě i pod vodou, super partu a nové zážitky a výzvy. Na kurzu tě nebudeme z ničeho zkoušet a testovat, takže si od nás žádnou novou kvalifikaci neodvezeš. Avšak načerpáš nové znalosti a dovednosti z pobytu v přírodě, získáš nové kamarády, příjemně aktivně si odpočineš a nabiješ baterky. Termíny: Táborová část: 9. - 18. 8. 2013 Závěrečný víkend: 20. - 22. 9. 2013 www.seals.skauting.cz, www.facebook.com (skupina SEALs Lesní kurz přežití 2013) Více informací k doptání u Lůči – Lucie.Kolarova@seznam.cz Těšíme se na tebe!