en
Kategorie: Novinky, HKVS hlásí

Zápis ze zasedání HKVS na Tortuze

vlajka HKVS 10. prosince se na Tortuze sešel HKVS včetně krajských kapitánů a zástupců nositelů Řádu Stříbrného bobra. A co se dělo?

Nejprve zasedali Stříbrní bobři a projednávali nové návrhy na udělení tohoto Řádu. Poté jsme se sešli všichni dohromady a věnovali se několika důležitým tématům.

Nejprve systému komunikace v rámci HKVS. Byly založeny konference i interní web, což nám umožní být v kontaktu dle potřeby.

Dále byl schválen jednací řád HKVS i programové prohlášení na příští tři roky.

Na pořadu dne byla i Kapitánská pošta, domluvili jsme se, kdy a čím do ní budou krajští kapitáni přispívat. Doufáme, že jim s tím v krajích pomůžete.

Poté krajští kapitáni poreferovali o tom, co se u nich událo za poslední rok. Do funkce byl znovu jmenován Vulkán (Zlínský kraj) a nově jmenován Pavel (Plzeňský kraj). Oběma přejeme mnoho zdaru.

Řešil se i termín a místo příštího srazu VS, o čemž jste již byli informováni.

Zástupci přípravného týmu Navigamu 2012 všechny přítomné seznámili s dosavavdním průběhem příprav i základní kostrou programu.

Diskutovalo se i o možnostech obnovení závodu SKAPA a také o akci Navalis, na níž nám byla nabídnuta účast. Posledním bodem programu byla vyznamenání. Podrobnosti naleznete v zápise.

Práci nám zpříjemňovalo bohaté občerstvení a výborná večeře od Lady a Žížaly, za což jim mnohokrát děkujeme. Na zasněženou a namrzlou cestu zpět k domovu jsme se vydali krátce před půlnocí. Naviděnou napřesrok!

print Formát pro tisk