Kategorie: Novinky

Neztrať přehled – vyšel Diář vodních skautů

diar VS 2022/2023Počínaje dneškem je možné objednat Diář VS, který skvěle pomůže při organizaci času v následujících měsících. Bez takového diáře prostě nemůžeš být...

Diář VS vychází v kompaktním formátu A6 s měkkými deskami, díky čemuž bude vždy po ruce. Kromě týdenního diáře až do začátku roku 2023 obsahuje 15 stránek s materiály, které pomohou nejen s přípravou vodácké akce, plachetními přednostmi a protažením po zátěži, ale také s určením polohy vodních toků v zahrnuté mapě, inspirací cílů pro vodní aktivity a dalším, na co vodní skauti narazí.

Mrkni do přiloženého náhledu

diar_vs_2022-2023

Objednání diářů je možné prostřednictvím formuláře do 6. listopadu do 18:00 hodin.

Cena je 100 Kč za kus a bude se snižovat s počtem objednaných kusů.

Doručení je možné na Sraz vodních skautů v Třebíči, či na vlastní adresu (poštovné činí 62 Kč). Potvrzení objednávky a platební instrukce očekávejte v e-mailové schránce.

Případné dotazy je možné směřovat na autora Diáře, Erika ze 4. přístavu, na e-mailové adrese: pavel@skaut.cz.