Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

Víte, co je Bohemiaboree?

Čtěte březnovou Kapitánskou poštu!

Nové číslo Kapitánské pošty v úvodu přináší metodický článek na téma plavecký výcvik, včetně několika tipů na hry ve vodě. Na dalších stránkách nechybí aktuální informace z dění u vodních skautů ani další pravidelné rubriky.

Nevíte, co je to Bohemiaboree? Nebo kdy vodákům narostly plovací blány? Nahlédněte do přílohy Kapitánské pošty - najdete v ní novinku: první díl pravidelné přílohy lichých čísel, seriál „Mokré dějiny zemí koruny české". Jejich autorem je Vezír a nevážnou formou podávají historii vod, vodních skautů a dalších vodních živočichů na našem území. První kapitola se věnuje těm úplně nejstarším momentům v historii naší planety.

elektronická Kapitánská pošta 3/2011

Co vše můžete v březnovém vydání elektronické Kapitánské pošty najít?

• metodika: plavání
  • aktuálně: Co v únoru řešil Hlavní kapitanát?
  • aktuálně: Aktuality k jarnímu srazu VS
  • aktuálně: SKARE 2011 se blíží!
  • aktuálně: Jak pokračují přípravy Navigamu 2012?
  • vzpomínka: Odešel bratr Harry
  • nový program: Vodácké doplňky už brzy k dispozici!
  • divoká voda: Tréninková „Trnáfka"
  • ostříš?: Jak na správnou kompozici fotky?
  • historie: Lavičky 1991: kolébka nové kapitoly vodního skautingu
  • pozvánky
  • příloha: přihláška na SKARE 2011
  • příloha: propozice Kotorského závodu
  • příloha: Mokré dějiny zemí koruny české I.

Pozvánky, zprávy a fotky z vašich akcí do Kapitánské pošty můžete posílat na mail: kp@skaut.cz. Ukažte ostatním, co děláte právě VY!

Březnové číslo elektronické Kapitánské pošty naleznete v sekci Časopisy, kde je i archiv starších čísel a verze v lepším rozlišení, vhodnější pro tisk.

Elektronickou Kapitánskou poštu dostávají automaticky všichni kapitáni a všechny kapitánky oddílů vodních skautů a skautek, kteří v loňské registraci uvedli svůj email, a krajští kapitáni. Pokud i vy chcete každý měsíc dostávat Kapitánskou poštu do své emailové schránky, stačí napsat na mail: kp@skaut.cz nebo se přihlásit k odběru přímo na těchto webových stránkách.

Co na elektronickou Kapitánskou poštu říkáte? Jak se vám líbí? Co v ní chybí? Jaké další rubriky či informace očekáváte? Diskutujte ve fóru nebo nám napište: kp@skaut.cz! Elektronická Kapitánská pošta bude jen taková, jakou ji sami chcete mít!

za redakci vaší elektronické Kapitánské pošty Pavlík