Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

Únorová Kapitánská pošta vám opět přináší aktuální informace!

Druhé číslo letošní Kapitánské pošty právě vyšlo!

Letošní druhé vydání elektronické Kapitánské pošty informuje, představuje i vzpomíná. Mezi aktuálními zprávami naleznete informace o lednové činnosti Hlavního kapitanátu, podrobnosti o připravovaném jarním srazu vedoucích vodních skautů v Liberci a také první novinky o příštím Navigamu, chystaném na rok 2012.

Únorová Kapitánská pošta přináší i tři zcela nové pravidelné rubriky: první jsou tipy na program pro vodní skauty, druhou zprávy o dění mezi vodními a námořními skauty v zahraničí a tou třetí články o minulých ročnících akce Navigamus - v prvním dílu tohoto seriálu se můžete dočíst informace a vzpomínky na vůbec první Navigamus v roce 1994 na Orlické přehradě.

V další části vám Kapitánská pošta prostřednictvím rozhovoru představuje novou výchovnou zpravodajku HKVS Zuzanu Pozlovskou - Pumpu. Pokračuje i seriál sudých čísel o vodních skautech v jednotlivých krajích a jejich krajských kapitánech. Tentokrát se můžete dozvědět o vodácích na Vysočině a jejich komodorovi Žížalovi. Nechybí ani další reportáž z divoké vody a pravidelné NA NEWS.

elektronická Kapitánská pošta 2/2011

Co můžete v únorovém čísle elektronické Kapitánské pošty najít?

• aktuálně: Na čem v lednu HKVS pracoval?
  • aktuálně: Jarní sraz je tu!
  • aktuálně: Jak se chystá Navigamus 2012?
  • nový program: Rádcovský zápisník pro vodní skauty
  • tipy na program: Plavba po řece Nasuchujedu
  • rozhovor: S Pumpu, výchovnou zpravodajkou HKVS
  • představujeme: Komodor Vysočiny - Žížal
  • představujeme: Vodní skauti na Vysočině I.
  • zahraničí: Web evropských vodních skautů
  • divoká voda: Lipno, jak ho možná (ne)znáte
  • NA NEWS: Přihlašte se na Námořní akademii!
  • z historie Navigamu: N 94 - Velká akce, která vznikla z nadšení
  • pozvánky

Zprávy a fotky z vašich akcí můžete posílat na mail: kp@skaut.cz. Ukažte ostatním, co děláte právě VY!

Únorové číslo elektronické Kapitánské pošty naleznete v sekci Časopisy, kde je i archiv starších čísel a verze v lepším rozlišení, vhodnější pro tisk.

Elektronickou Kapitánskou poštu dostávají automaticky všichni kapitáni a všechny kapitánky oddílů vodních skautů a skautek, kteří v loňské registraci uvedli svůj email, a krajští kapitáni. Pokud i vy chcete každý měsíc dostávat Kapitánskou poštu do své emailové schránky, stačí napsat na mail: kp@skaut.cz nebo se přihlásit k odběru přímo na těchto webových stránkách.

Co na elektronickou Kapitánskou poštu říkáte? Jak se vám líbí? Co v ní chybí? Jaké další rubriky či informace očekáváte? Diskutujte ve fóru nebo nám napište: kp@skaut.cz! Elektronická Kapitánská pošta bude jen taková, jakou ji sami chcete mít!

za redakci vaší elektronické Kapitánské pošty Pavlík