Kategorie: Novinky, Ostatní akce

Tábor v Dánsku?

Dánská lilie Dorazila nám zajímavá nabídka z Dánska na účast na jejich prázdninovém setkání skautů a skautek a na roverském táboře. Máte zájem se zúčastnit se svým oddílem či rovery?

Tábor se bude konat 16. - 23. července 2011, roverský 13. - 15. července. Tábořit se bude v centru vodních skautů Thurøbund Seascout centre v Thurø blízko Fyn v Dánsku.
Grastenvej 204c
Thurø
5700 Svendborg
Více informací o centru můžete najít na dánském webu: www.tsc.dk

Roverský tábor je otevřen osmnáctiletým a starším, hlavní tábor pak od 6 do 23 let. Je připraven program pro všechny věkové kategorie, na suchu i na vodě. Centrum je blízko moře, takže je možné plachtit na malých lodích, jezdi na kánoích a veslicích. Celý tábor se ponese v duchu pirátů, pirátský převlek vítaný.

Cena za týdenní pobyt je 1450,- DKR a zahrnuje jídlo, program a transport autobusem z Gentofte do Thurø a zpět. Je možno se zúčastnit i části, poplatek je 170,- DKR za den.

Přihlašování je možné do 1. května 2011, což už je za dveřmi. Zejména pro rovery by to mohla být nezapomenutelná zkušenost.

Otázky směřujte na Kristine Clemmensen-Rotne:
kristine.clemmensen@gmail.com
+45 26795620

S komunikací vám může pomoci i zástupkyně hlavního kapitána Liška (zastupce(a)hkvs.cz).