Kategorie: Novinky, HKVS hlásí

Stále vám nechodí mod/kré stránky?

Modré stránky Také jste mezi těmi nešťastnými oddíly, jimž přes několikerou kontrolu stále nechodí vodácká příloha skautských časopisů Mod/kré stránky? Přihlaste se Hvězdářovi.

HKVS se stále snaží tuto nepříjemnou situaci vyřešit. Příčin může být několik, přesvědčte se tedy, že máte v SkautISu u své jednotky uvedeno zaměření vodní, že máte časopisy u členů objednány a autorizovány a také správně vyplněné doručovací adresy.

Pokud je vše v pořádku a mod/kré stránky stejně z neznámých důvodů nechodí, obraťte se na organizačního HKVS (Hvězdáře) s přesnou specifikací toho, co by vám mělo chodit a z jaké jste jednotky. Eventuálně připište, zdali jste to již s TDC řešili a s jakým výsledkem. Hvězdář bude následně za všechny dotčené vodní skauty znovu vyjednávat s TDC o nápravě celé situace.