Kategorie: Novinky

Sraz členů mimoňské dvojky po 21.letech

V Mimoni se po 21.letech sešli členové 2.oddílu vodních skautů...

Letos v únoru tomu bylo právě 21.let, kdy byla v Mimoni obnovena činnost Junáka. Proto se 2.oddíl rozhodl svolat sraz všech členů, kteří kdy oddílem prošli. Účast nebyla slabá a atmosféra více než pěkná. Dokonce někteří z prvních členů již přišli se svými potomky, kteří už jsou taktéž členy oddílu.

Hned po zahájení srazu bylo zapotřebí vyzkoušet, zda si ještě "kluci" pamatují nějaké ty skautské dovednosti, tak následoval hra, při které si procvičili uzle. U téhle soutěže jsme se přesvědčili, že oddíl ve většině něco zanechal :) . Ve zbytku času, byly k nahlédnutí kroniky, fotky, klubovna a spousty věcí, které v oddíle každá generace zanechala. Takže za 4 roky na čtvrt-století oddílu zase na palubě. ÁÁÁhooooj!!!