Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Registrace na jarní sraz vodních skautů v Litvínově je spuštěna!

Logo KLŠVS Dlouho očekávané a o rok odložené celostátní setkání vodních skautů Navigamus 2022 už klepe na dveře. Máš možnost s předstihem navštívit místo konání - jezero Matylda a zmapovat terén! V hlavní roli jarního srazu bude Navigamus, přípravy na něj a setkání s organizačním i programovým týmem! Těšit se můžeš i na další vzdělávací i kulturní program.

Základní informace:

Kdy: 8. - 10.4.2022

Kde: SOŠ Schola Humanitas, Ukrajinská 379, Litvínov

Kontakt: srazyvs@hkvs.cz

Web: https://srazyvs.skauting.cz/

Na co se můžete na srazu těšit?

Kromě setkání s přáteli tě čekají informace od pořadatelů Navigamu - jak organizační, tak i programové. Navštívíš jezero Matylda, seznámíš se se zázemím i místy, kde se Navigamus odehraje. Máš možnost strávit večer ve znamení příprav na Navigamus pod vedením Lůči.

Těšit se můžeš na diskuzní program o budoucnostiMod/krých stránek pro skauty a skautky a vlčata a žabičky, diskutovat se bude i navelmi aktuální téma Jak můžeme v oddílech pomáhat ukrajinským uprchlíkům? nebo k vyhlášce O bezpečnosti při pořádání vodáckých akcí a samostatnost skautských posádek.

Možná pro tebe bude zajímavé téma Alkohol na skautských akcích: jak se týká mého oddílu, přístavu, kurzu? - připoj se k programu s Kačkou Slavíkovou. Ke kapitánské zkoušce se ti možná bude hodit Přírodovědný blok.

Chybět nebudou ani tradiční pohybové programy v bazénu či relaxační cvičení, pro velký úspěch je zařazeno i oblíbené Uzlování. Proběhne setkání Lodní komise i informace k pravidlům SKARE

Vyžiješ se i kulturně - těšit se můžeš na taneční večer a Technické muzeum Litvínov.

Registrace:

Registrace na sraz běží v termínu 29.3. – 4. 4. 2022.

Kontakt: srazyvs@hkvs.cz

Návod na přihlášení:

• web https://srazyvs.skauting.cz

• K přihlášení potřebujete propojený účet ve skautISu, přihlašujete se stejným jménem a heslem (pokud nemáte, řešte to s vedoucím vaší jednotky).

• záložka Přihláška vlevo nahoře – přihlásit se do systému stejným jménem a heslem jako do SkautISu, přihlásit se, úplně dole si zvolit jednu roli (většina má roli účastník – kdo se přihlašujete jako organizátor, lektor nebo servistým, musíme vás schválit, tj. se napřed přihlaste jen vpravo nahoře do systému a pokračujte v přihlašování programů a jídla, až Vám přijde e-mail o schválení.)

• uhrazení poplatku – pokyn s platebními údaji najdeš po kliknutí na záložku Profil (nezapomeň na správný variabilní symbol)

• Přejít do záložky Program (záložka vlevo nahoře), objeví se tabulka s programy a jídly (po kliknutí na příslušný program nebo jídlo vyskočí okno s možností se přihlásit). Když je to hotové, vybrané programy a jídla tvoří zelená okna. Prosíme, přihlašujte se na programy, které opravdu chcete navštívit – pokud se přihlásíte na program s omezenou kapacitou a nejdete tam, blokujete místo jinému zájemci.

• změna programu se provede tak, že po kliknutí na příslušný program dáte "odhlásit se z programu" a vyberete si jiný.

Konec registrace je stanoven tak, abychom zvládli vše zajistit, zkuste ho, prosím, dodržet. Registrace je možná i po termínu až do srazu, není však možné garantovat jídlo všem, co se přihlásí později (v určitou chvíli nahlásíme počty a v systému omezíme kapacity jídel na nahlášená čísla).

V sekci Profil (vpravo nahoře) najdete potvrzení o zaplacení a osobní harmonogram, který jde i stáhnout.

Co s sebou?

spacák, karimatka, hrnek, kroj, přezůvky, oblečení a obuv podle zvolených programů, na taneční večer boty, které nedělají šmouhy.

Pro spořádaný průběh srazu připomínáme pár pravidel:

• Dodržuj noční klid (00:00 – 7:00) a neruš spánek ostatních.

• V celém areálu školy je zákaz kouření.

• Přijet na sraz bez přihlášení není možné! Chceš-li přijet i jen na krátkou návštěvu, zaregistruj se v systému na příslušnou část nebo se ohlas předem na srazyvs@hkvs.cz.

• Stále měj na paměti skautský zákon, heslo a slib a řiď se jimi.

Částečná účast na srazu:

Přijet na sraz bez přihlášení není možné! Chceš-li přijet i jen na krátkou návštěvu, zaregistruj se v systému na příslušnou část nebo se ohlas předem na srazyvs@hkvs.cz. Zde je možné také individuálně stanovit výši účastnického poplatku.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit – využijte e-mailu srazyvs@hkvs.cz.

Těšíme se na vás!

Za tým podzimního srazu VS Viki