Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

První Kapitánská pošta v novém roce

První letošní číslo elektronické Kapitánské pošty je zaměřeno na téma "za hranice".

První letošní vydání elektronické Kapitánské pošty je zaměřeno na téma „za hranice". V metodické části vám přináší tipy, kam se na vodu vydat do zahraničí. „Za hranice" vás ale zavedou i další články - první, od Marbuela z Liberce, popisuje zážitky se skauty během jeho studijního pobytu ve Skotsku. Druhý článek vás přenese také do Velké Británie. Pumpa z Neratovic v něm sepsala své zkušenosti z dobrovolnického pobytu a práce v londýnském skautském centru Pax Lodge. Ale za hranice vás přenesou i další články, v eKP nechybí žádné pravidelné rubriky!

elektronická Kapitánská pošta 1/2011

Co můžete v lednovém čísle elektronické Kapitánské pošty najít?

• téma: Na vodu do zahraničí
  • aktuálně: Co udělal Hlavní kapitanát na Tortuze?
  • aktuálně: Nezapomeňte na vodáckou desetikorunu
  • nový program: Vodní skauti a nový program aktuálně
  • téma: Se skauty ve Skotsku
  • téma: Dobrovolnicí za hranicemi
  • divoká voda: Hostačovka
  • zahraničí: Jak si odskočit na jamboree?
  • ostříš: Skaut správně exponuje
  • ostříš: Vyhodnocení fotografické soutěže
  • historie: vodácké závodění v dobách komunistické nesvobody

Zprávy a fotky z vašich zasněžených vánočních a zimních akcí do únorového čísla můžete posílat na mail: kp@skaut.cz. Ukažte ostatním, co děláte právě VY!

Lednové číslo elektronické Kapitánské pošty naleznete v sekci Časopisy, kde je i archiv starších čísel a verze v lepším rozlišení, vhodnější pro tisk.

Elektronickou Kapitánskou poštu dostávají automaticky všichni kapitáni a všechny kapitánky oddílů vodních skautů a skautek, kteří v loňské registraci uvedli svůj email, a krajští kapitáni. Pokud i vy chcete každý měsíc dostávat Kapitánskou poštu do své emailové schránky, stačí napsat na mail: kp@skaut.cz nebo se přihlásit k odběru přímo na těchto webových stránkách.

Co na elektronickou Kapitánskou poštu říkáte? Jak se vám líbí? Co v ní chybí? Jaké další rubriky či informace očekáváte? Diskutujte ve fóru nebo nám napište: kp@skaut.cz! Elektronická Kapitánská pošta bude jen taková, jakou ji sami chcete mít!

za redakci vaší elektronické Kapitánské pošty Pavlík