Kategorie: Novinky, Závody

Pražský maratonský tříatlon 2010

Jste zváni na tradiční vodácký tříatlon pořádaný roverstvem 4. přístavu Jana Nerudy. Letošní již 11. ročník se bude konat v sobotu 25.září 2010. Více informací najdete v příloze či na stránkách závodu: www.zazavodtesi.unas.cz

pozvánka na závod

Vážení přátelé sportovního hecování a extremních výkonů, dovolujeme si Vás pozvat na jedinečný závod
Pražský maratonský tříatlon 2010
11. ročník závodu, který se nevzdává
sobota 25.9.2010 Praha

Pořadatel: 4. přístav VS Praha
Kategorie: jednotlivci - muži
dvojice - mix, muži, ženy
všichni závodníci starší 15 let
Disciplíny: 1. jízda na lodi - cca 2,4km - poklidná hladina Vltavy 2. běh - cca 2,5km - asfaltové a zpevněné cesty 3. jízda na kole - cca 3,5 - silnice
Závod bude zahájen hromadným startem lodí poté následuje běh, kolo,loď,běh, kolo, loď, běh, kolo, loď, běh, kolo, loď, běh a nakonec poslední kolo, na kterém se projede cílem. První v cíli vítězí. Dohromady tedy závodník (tým) absolvuje 42,195 kilometrů.
Prezentace: Prezentace: sobota 25.9.2010 od 7.00 - 8.00 hod. Loděnice Slavoj Praha - V Náklích 1a, Praha 4-Braník Zastávka tram a bus - Černý kůň
Porada a výklad tratí: sobota 25.9.2010 v 8.00 hodin.
Start: loděnice TJ Slavoj Praha , V Náklích 1 Praha 4-Braník sobota 25.9.2010 v 9.00 hodin.
Vyhlášení výsledků : Po doběhu posledních závodníků na loděnici TJ Slavoj Praha
Startovné: při přihlášení do 17.9. 2010 - 100,-Kč za závodníka.
Po termínu 17.9. 2010 se startovné zvyšuje na 150,- Kč za závodníka.
Startovné bude splatné při prezentaci.
Přihlášky : Zaslat do 23.9.2010
David Waraus, Stoliňská 2584/17, 193 00  Praha 20
nebo E - mail: jupp.16pvs@seznam.cz
POZOR!
Konečná uzávěrka přihlášek je 23.9. 2010 ve 22,00 hod.!!
Informace : na jupp.16pvs@seznam.cz či na www.zazavodtesi.unas.cz
Upozornění:
  • Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, adresu a datum narození jednotlivých závodníků (ke stažení na www.zazavodtesi.unas.cz )
  • Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí, pořadatel nepřebírá zodpovědnost za škody na  materiálu, psychice a zdraví závodníků. Závodníci jsou povinni poskytnout první pomoc osobě, jejíž život je ohrožen i za cenu přerušení závodu.
  • Závodníci musí umět běhat, plavat, jezdit na kole a lodi. Cyklistický okruh musí závodníci absolvovat s přilbou, vodáckou část s vestou a sjezdovou lodí dle pravidel kanoistiky na divokých vodách. Není možné použít typů lodí pro rychlostní kanoistiku.
Ceny: První v jednotlivých  kategoriích obdrží putovní poháry a diplomy, dle možností i ceny.
Kulturní zajištění: Pár hodin po závodě - v sobotu od cca 18 hodin již tradiční „Jam party" S občerstvením plným marmelády a promítáním. Ve skautském areálu „Křížek", Pitterova ul. 1, Praha 3
Ubytování: zajistí pořadatel ve skautském areálu Křížek , pro otrlé pod "Stanom", popřípadě hotel "širák"
" AHOJ !! "
vodáci z Prahy.