Kategorie: Novinky, HKVS hlásí

Pořádáte vodní akci? Dejte nám o tom vědět.

HKVS HKVS má zájem být informován o všech větších akcích vodních skautů. Na svém březnovém zasedání proto schválil Rozhodnutí hlavního kapitána VS č. 1/2011, která toto ukládá.

Rozhodnutí hlavního kapitána VS č. 1/2011:

Pokyn k oznamování vodáckých a vodních akcí
Pořádání vodáckých akcí, které se týkají většího počtu oddílů než z jedné základní organizační jednotky, nebo vzdělávacích akcí s vodním zaměřením oznamuje pořádající subjekt Hlavnímu kapitanátu vodních skautů.

Jedná se tedy např. o krajské akce, vzdělávací akce (Kapka, KLŠ, Námořní akademie...) a další významnější akce. Všechny plánované akce oznamujte v předstihu na mustek(a)hkvs.cz

Cílem je informovanost HKVS o dění v českém vodním skautingu a také to, abychom mohli větší akce metodicky podporovat, což je náplní naší práce.

Děkujeme a těšíme se na informace od vás.