Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Podzimní sraz vodních skautů v Třebíči se blíží!

Logo KLŠVS Pojeď na podzimní sraz na Vysočinu - do krásných prostor Katolického gymnázia v Třebíči. Čeká tě pestrý program zaměřený na aktuální témata, která rezonují mezi vedoucími napříč přístavy i středisky - od psychohygieny přes psychickou první pomoc k riziku v oddílových činnostech… Vyžiješ se i kulturně - krásné město Třebíč, taneční večer či setkání u kytar budou příležitostí k setkávání a relaxu. Těšíme se na tebe!

Základní informace:

Kdy: 11. - 13. 11. 2022

Kde: Katolické gymnázium Třebíč, Otmarova 30/22, 674 01 Třebíč

Cena: 900 Kč

Kontakt: srazyvs@hkvs.cz

Web: https://srazyvs.skauting.cz/

Na co se můžete na srazu těšit?

Určitě si nenech ujít vodácké a skautské muzeum a jednu z prohlídek historického městaTřebíč - ať už ve dne či v noci, bude stát za to! Čeká tě také celá řada vzdělávacích programů - dozvíš se, jak pracovat s rizikem při plánování oddílové činnosti tak, aby se nevytratilo dobrodružství a výzvy, na co nezapomínat při práci s Benjamínky a jak plánovat rok s těmi nejmenšími,  jak poskytnout psychickou první pomoc ve svém oddíle. Postarat se o své svěřence je pro nás samozřejmost, ale jak se postarat o sebe a svou duševní pohodu se dozvíš v programu Psychohygiena. Možná se budou hodit i tipy, jak hovořit v oddíle o sexu a sexualitě nebo jak na jachtingovou zimní přípravu v oddílech. Možná tě zaujme program zaměřený na plánování vodáckých vzdělávacích akcí či “Jak na Tři jezy. O aktualitách, ale také o náplni práce HKVS se dozvíš od těch nejpovolanějších. Chybět nebudou již tradiční programy jako je lodní komise, bazén nebo uzlování - tentokrát pro pokročilé. Těšit se můžeš i na páteční kytarohraní nebo sobotní taneční večer. Přesný rozvrh programů bude zveřejněný během týdne.

Registrace:

Registrace na sraz poběží v termínu 24.10. - 4.11. 2022.

Kontakt: srazyvs@hkvs.cz

Návod na přihlášení:

• web https://srazyvs.skauting.cz

• K přihlášení potřebujete propojený účet ve skautISu, přihlašujete se stejným jménem a heslem (pokud nemáte, řešte to s vedoucím vaší jednotky).

• záložka Přihláška vlevo nahoře – přihlásit se do systému stejným jménem a heslem jako do SkautISu, přihlásit se, úplně dole si zvolit jednu roli (většina má roli účastník – kdo se přihlašujete jako organizátor, lektor nebo servistým, musíme vás schválit, tj. se napřed přihlaste jen vpravo nahoře do systému a pokračujte v přihlašování programů a jídla, až Vám přijde e-mail o schválení.)

• uhrazení poplatku – pokyn s platebními údaji najdeš po kliknutí na záložku Profil (nezapomeň na správný variabilní symbol)

• Přejít do záložky Program (záložka vlevo nahoře), objeví se tabulka s programy a jídly (po kliknutí na příslušný program nebo jídlo vyskočí okno s možností se přihlásit). Když je to hotové, vybrané programy a jídla tvoří zelená okna. Prosíme, přihlašujte se na programy, které opravdu chcete navštívit – pokud se přihlásíte na program s omezenou kapacitou a nejdete tam, blokujete místo jinému zájemci.

• změna programu se provede tak, že po kliknutí na příslušný program dáte "odhlásit se z programu" a vyberete si jiný.

Konec registrace je stanoven tak, abychom zvládli vše zajistit, zkuste ho, prosím, dodržet. Registrace je možná i po termínu až do srazu, není však možné garantovat jídlo všem, co se přihlásí později (v určitou chvíli nahlásíme počty a v systému omezíme kapacity jídel na nahlášená čísla).

V sekci Profil (vpravo nahoře) najdete potvrzení o zaplacení a osobní harmonogram, který jde i stáhnout.

Co s sebou?

spacák, karimatka, hrnek, kroj, přezůvky, oblečení a obuv podle zvolených programů, na taneční večer boty, které nedělají šmouhy.

Pro spořádaný průběh srazu připomínáme pár pravidel:

• Dodržuj noční klid (00:00 – 7:00) a neruš spánek ostatních.

• V celém areálu školy je zákaz kouření.

• Přijet na sraz bez přihlášení není možné! Chceš-li přijet i jen na krátkou návštěvu, zaregistruj se v systému na příslušnou část nebo se ohlas předem na srazyvs@hkvs.cz.

• Stále měj na paměti skautský zákon, heslo a slib a řiď se jimi.

Částečná účast na srazu:

Přijet na sraz bez přihlášení není možné! Chceš-li přijet i jen na krátkou návštěvu, zaregistruj se v systému na příslušnou část nebo se ohlas předem na srazyvs@hkvs.cz. Zde je možné také individuálně stanovit výši účastnického poplatku.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit – využijte e-mailu srazyvs@hkvs.cz.

Těšíme se na vás!

Za tým podzimního srazu VS Viki