Kategorie: Novinky, HKVS hlásí, Metodické aktuality

Plavby vodních vlčat a žabiček k připomínkám před tiskem

Dlouho očekávané Plavby vodních vlčat a žabiček půjdou již brzy do tisku. Proto vám nyní - těsně před dokončením - představujeme náhledy Plaveb k prvnímu seznámení, možnosti připomínkování a upozornění na přehlédnuté chyby.

Plavby vodních vlčat a žabiček mají vodácký symbolický rámec - příběh sourozenců Čolka a Žabky, kteří se plaví se svým dědou, kapitánem Jackem, na jeho lodi Diamond. Zároveň jsou Plavby doplněné o vodácké aktivity, které před několika lety vytvořili kapitáni a kapitánky na srazech K+K. Plavby jsou také plné obrázků a komiksů od dvou kreslířů (více dětské, komiksové obrázky od Miroslava Vostrého u Nováčka a 1. Plavby, realističtější ilustrace Jana Štěpánka ve 2. a 3. Plavbě) - věříme, že se vám i dětem budou líbit.

Nováček     1. Plavba     2. Plavba     3. Plavba

Od dnešního dne je zároveň možné předběžně objednávat Plavby v e-shopu TDC tak, aby vám mohly být zaslány okamžitě po vydání na konci června a aby je první zájemci mohli využít na svých letních táborech.

Podrobné informace, náhledy a návod, jak připomínkovat i jak objednávat, naleznete v článku na Skautské křižovatce: http://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/6301-nahledy-plaveb-pro-vodni-vlcata-a-zabicky-pred-tiskem/

Pokud máte jakékoliv další dotazy, které vám článek zde ani na Křižovatce nezodpověděl, neváhejte a pište mi na mail: vychovny@hkvs.cz.

Pavlík,
přístavný HKVS - výchovný zpravodaj