Kategorie: Novinky, Ostatní akce

Pádlování v Praze pro každého

S podporou skautů z Modřan je pro všechny otevřen k jednotlivým i pravidelným návštěvám vodácký klub u Branického nádraží v Praze. Prostě se ohlas a přijď.

Můžeš pravidelně dostávat informace o klubových akcí po vyplnění krátkého dotazníku.

Nabízíme

• pádlování na pramici
  • výuka základů pádlování před první vodou
  • sjíždění modřanské retardéry
  • jízdy na Štvanickém kanále
  • plachtění na pramicích
  • víkendové vody a závody
  • eskymování v bazénu

Kontakt:
Hvězdář – Jan Fischer (hvezdar@skau­t.cz, mobil 603 965 184)
Informační konference (moderovaná): mo-vo-kl@googlegrou­ps.com

Pro koho?
V první řadě pro dospělé (nejen skauty, ale i neskauty), po dohodě jistě nebude problém vyjít vstříc mladším kamarádům. Je jedno, jak často můžeš přijít, není ani podstatné, zda jsi již někdy držel pádlo v ruce. Hlavní věc je chuť k tomu se hýbat.

Kdy, od kdy a do kdy?
V úterý a ve čtvrtek odpoledne od 17h, nebo 18h. Není problém při dohodně alespoň 5 lídí se scházet další dny v týdnu, nebo i o víkendech. Mimo

Kde se bude jezdit?
Na Vltavě od modřanského jezu (včetně retardéry) po Vyšehrad. Středisková loděnice se šatnami i sprchou je v objektu SK Lokomotiva Braník. Je to poslední budova před řekou na pravé straně v ulici U Kempinku 82 (tj. ulice vedoucí k vodě pod nadjezdem tramvají u světelné křižovatky před nádražím Praha Braník). Vstup zelenou brankou, a nebo vjezdem pro auta. Je to asi 400 m od tramvajové zastávky Nádraží Braník.

Na čem se bude jezdit?
Jako základní plavidlo je plánována rychlostní pramice určená pro pět osob, ale s kapacitou pro 3 až 7 lidí (v extrémním případě). Jsou k dispozici laminátové i plastové kanoe a také kajak.

Kolik to bude stát?
Za odpoledne v loděnici 20 Kč (laminát je teď nějak drahý), nebo paušál 100Kč za měsíc. Ostatní akce mají individuální rozpočet.

Leták ke stažení