Kategorie: Novinky

Neztrať přehled ani v nadcházejícím roce! Diář vodních skautů 2023/24 – nyní k objednání

diar Počínaje dneškem je možné objednat Diář VS, který skvěle pomůže při organizaci času v následujících měsících.

Diář VS vychází v kompaktním formátu A6 s měkkými deskami, díky čemuž bude vždy po ruce. Kromě týdenního diáře až do prosince 2024 obsahuje metodickou přílohu s materiály, které pomohou nejen s přípravou vodácké akce, výchovnými cíli VS, plachetními pravidly či orientací na českých vodních cestách.

Náhled po rozkliknutí obrázku:

Diář je možné objednávat do 31. října 2023, 18:00 na adrese zde.

Orientační cena je ca 130 Kč za kus, konečná cena se odvíjí od počtu objednaných kusů (bude upřesněna po ukončení objednávek společně s platebními informacemi).

Doručení je možné na Sraz vodních skautů v Táboře, či na vlastní adresu (poštovné činí 70 Kč).

Potvrzení objednávky a platební instrukce očekávejte v e-mailové schránce po ukončení objednávek.

Případné dotazy je možné směřovat na autora Diáře, Erika ze 4. přístavu, na e-mailové adrese: pavel@skaut.cz.