Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

Kapitánská pošta je po prázdninách zpět!

Po prázdninové pauze se vrací elektronický zpravodaj vodních skautů - Kapitánská pošta.

První číslo elektronické Kapitánské pošty v nové skautské sezóně informuje zejména o třech důležitých akcích vodních skautů - mezinárodním setkání vodních a námořních skautů Eurosea 10, které proběhlo na začátku září v Plzni; dále otiskujeme přihlášky k závodu Napříč Prahou - Přes Tři jezy včetně mapky trasy závodu a konečně přinášíme i bližší informace k říjnovému srazu kapitánů, na němž - mimo vzdělávacích a motivačních programů - proběhnou volby nového Hlavního kapitanátu vodních skautů (pokud jste ještě neposlali vaši kandidátku, máte možnost - kandidátka je také přílohou zářijové eKP).

Zářijová Kapitánská pošta však přináší i dvě nové rubriky: "divoká voda", kterou připravují roveři z kolínského přístavu Poutníci, a také zahájení série článků o fotografování "ostříš?" od třebíčských vodních skautů - zde se dočtete i o vyhlášení FOTOSOUTEŽE.

elektronická Kapitánská pošta 6/2010

Co můžete v zářijovém čísle elektronické Kapitánské pošty najít?

• aktuálně: Podzimní/Volební sraz je tu!
  • výzvu všem nositelům Řádu Stříbrného bobra
  • novou rubriku "divoká voda", tentokrát o Horní Doubravě a Vrchlici
  • zprávu o Eurosea 10 v Plzni
  • informaci o nášivce ke 100 letům vodního skautingu
  • vyhlášení SOUTĚŽE pro všechny fotografy
  • historii nymburské Tortugy
  • v příloze kandidátní listinu do HKVS
  • v příloze přihlášku k závodu Napříč Prahou - Přes tři jezy 2010
  • v příloze přihlášku do volného splutí
  • v příloze plánek trasy závodu Napříč Prahou - Přes tři jezy 2010

Říjnové číslo přinese opět rubriku "z našich vod" - články, zprávy či fotky z vašich akcí a táborů můžete posílat redakci na mail: kp@skaut.cz .

Zářijové číslo elektronické Kapitánské pošty naleznete v sekci Časopisy, kde je i archiv starších čísel a verze v lepším rozlišení, vhodnější pro tisk.

Elektronickou Kapitánskou poštu dostávají automaticky všichni kapitáni a všechny kapitánky oddílů vodních skautů a skautek, kteří v loňské registraci uvedli svůj email, a krajští kapitáni. Pokud i vy chcete každý měsíc dostávat Kapitánskou poštu do své emailové schránky, stačí napsat na mail: kp@skaut.cz nebo se přihlásit k odběru přímo na těchto webových stránkách.

Co na elektronickou Kapitánskou poštu říkáte? Jak se vám líbí? Co v ní chybí? Jaké další rubriky či informace očekáváte? Diskutujte ve fóru nebo nám napište: kp@skaut.cz ! Elektronická Kapitánská pošta bude jen taková, jakou ji sami chcete mít!

za redakci vaší elektronické Kapitánské pošty Pavlík