Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Ještě dva dny na přihlášení na sraz + podrobnější informace

Podzimní sraz Do pátku 11. 10. se můžete přihlašovat na podzimní sraz v České Třebové. V článku najdete podrobnější informace k průběhu srazu (bude doplněno).

Kdy: 18. – 20. 10. 2013

• registrace začíná v 18:00, škola bude přístupná od 17:00
  • program začíná v pátek ve 20h a končí v neděli ve 12h (následuje oběd)
  • páteční večeře se bude vydávat od 19h a je možné ji vydat i opozdilcům

Kde: ZŠ praktická Česká Třebová, nám. 17. listopadu 2060, Česká Třebová

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky, kroj, doplatek 150Kč (pokud jste uhradili zálohu, jinak 400Kč), oblečení na bál ve stylu mafie

Doprava: Nechcete jet na sraz sami? Využijte tabulku spolujiízdy a zapište volná místa v autě, jakým vlakem / autobusem plánujete jet nebo najděte volné místo či spolucestujícího.

K programu:

• Srazu se zúčastní prodejna JUN - můžete si nakoupit vše potřebné.
  • Stroj času – nebojte se hrát si a pojďte si v pátek odpočinout J
  • Předsněmovní diskuze – můžete se zúčastnit dvou různých úvodních bloků a dvou různých diskuzních skupin. Přečtěte si prosím přiložené podklady od Náčelnictva.
  • Volby HKVS – volit smějí jen oprávnění delegáti za jednotlivé kraje + krajští kapitáni + členové KVS. Mějte prosím jasno v tom, kdo je delegát, a pokud možno využijte maximální počet delegátů, který vám přísluší. Při účasti nízkého počtu delegátů hrozí, že sněm nebude usnášeníschopný.
  • Bál – bude ve stylu mafie, nezapomeňte vhodné oblečení. K tanci a poslechu bude hrát živá kapela. Odvoz do a ze sálu bude zajištěn.
  • Pokud se chcete samostatně sejít s lidmi ze svého kraje, máte na to prostor v pátek večer.
  • Rukodělky - budou se vyrábět přívěsky pomocí barev Pebeo prisme fantas, cena jednoho je 40Kč.

A na co nezapomenout, abychom se na srazu všichni cítili příjemně?

• Alkohol v celém areálu školy nekonzumuji.
  • Nekouřím v celém areálu školy.
  • Dodržuji noční klid (00:00 – 6:30, v neděli 7:30) a neruším spánek ostatních.
  • Ve škole se přezouvám.
  • Domácí mazlíčky nechám doma.
  • Stále mám na paměti skautský zákon, heslo a slib a řídím se jimi.

Těšíme se naviděnou!

přípravný tým srazů VS