en
Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Jarní sraz v Karlových Varech

Jarní sraz v Karlových VarechJarní sraz K+K - tentokrát v Karlových Varech - se nezadržitelně blíží! Budete s námi u toho? :)

Pomalu, ale jistě se blíží další sraz K+K, na nějž jste všichni srdečně zváni!

Tentokrát proběhne v Karlových Varech.

 

Důležité informace!

  • Místo konání: ZŠ, MŠ a praktická Karlovy Vary, Svahová 1169/26, 360 01 Karlovy Vary
  • Přihlašování: 3. 3. – 17. 3. 2014 zde. Čas na přihlášení je oproti loňsku kratší! Proto si nezapomeňte ohlídat termín a v případě jakýchkoli problémů kontaktujte Lůču (Lucie Kolářová) na srazyvs(a)hkvs.cz
  • Účastnický poplatek: 350 Kč při včasném zaplacení zálohy nebo 400 Kč na místě
  • Placení: nevratnou zálohu 200 Kč je nutné zaplatit do 21. 3. na účet KVS 2300183549/2010. Jako variabilní symbol uveď číslo přístavu nebo střediska a do poznámky pak kód, který obdržíš v potvrzovacím mailu o přijetí přihlášky. Platíš-li za více osob najednou, uveď kódy všech, za které platbu posíláš!

Těšit se můžete na prohlídku dominant tohoto lázeňského města, jako je podzemní Vřídlo, kolonády a léčivé prameny, připravena je i vycházka po karlovarských vyhlídkách a rozhlednách, z nichž je výhled na celé Karlovy Vary a okolí. Rovněž je pro Vás připraven vodní program, a to splutí části řeky Ohře a - pokud naše jednání budou úspěšná - také trénink na cvičné slalomové trati Hubertus.

Dále pro Vás připravujeme nový program Inspiromat, v němž prosíme zástupce jednotlivých krajů o domluvu mezi sebou a prezentaci libovolné akce, která u nich proběhla. Prezentace by neměla být delší než 10 minut, konečnou verzi Vašeho příspěvku necháváme zcela na Vašem uvážení.

Další informace o srazu budou průběžně zveřejňovány zde a na Facebooku.

 

Těšíme se na Vás!

přípravný tým srazů VS

print Formát pro tisk