Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Informační suma-sumárum k podzimnímu srazu v Opařanech

Informační suma-sumárum k podzimnímu srazu v OpařanechPodzimní srazVšechny informace k podzimnímu srazu v Opařanech - uceleně, přehledně a na jednom místě!

Podzimní sraz už nám klepe na dveře - prakticky můžeme začít odpočítávat, a proto jsme připravili tento ucelený přehled všech důležitých informací o srazu, takže čti a pamatuj! Usmívající se

Kdy: 7. – 9. 11. 2014

• škola bude přístupná od 18 hodin a registrace začíná v 19:00,
  • páteční večeře se bude vydávat od 19:00 do 20:30,
  • program začíná v pátek ve 20:00 a končí v neděli ve 12 hodin, následuje oběd.

Kde: ZŠ Opařany, č. p. 165, 391 61 Opařany

S sebou: spacák, karimatku, přezůvky, kroj, doplatek 150 Kč (pokud jsi uhradil zálohu, jinak 400 Kč), oblečení na bál ve stylu literární a filmové postavy, cenu do tomboly

Strava: 3 jídla denně od páteční večeře do nedělního oběda (svačiny vlastní či v bufetu).

• Nově se můžete těšit na exkluzivní bufet - v nabídce bude tlačenka, uzené, domácí buchty, toasty a česnečka na nedělní poplesové dopoledne; k pití pak točená malinovka, fairtrade čaj a káva i něco tvrdšího Mrkající

K programu:

• Rozpis programu nalezneš zde, detaily jednotlivých bloků pak v článku zde.
  • Srazu se zúčastní prodejna JUN – můžeš si nakoupit vše potřebné.
  • Pokud se chcete samostatně sejít s lidmi ze svého kraje, máte na to prostor v pátek večer - organizace setkání je na krajských kapitánech.
  • Ples je kousek od Opařan a doprava na něj je ve tvé režii (pešky nebo vlastními auty).

Doprava na sraz:

• AUTEM:

Obec Opařany leží na hlavním tahu mezi městy Tábor a Písek. Obec přímo protíná silnice č. 29.

V případě, že vaše cesta povede přes Tábor, tak se dejte silnicí č. 19 směrem na Písek. V obci Oltyně sjeďte 2. výjezdem, pokračujte po silnici č. 29 a po pár kilometrech už jste v Opařanech. V Opařanech těsně za čerpací stanicí odbočte doleva, na první křižovatce opět doleva a už jste u ZŠ, kde se koná sraz.

Pokud pojedete ze směru od Písku, jeďte po silnici č. 29. Až se dostanete do Opařan, jeďte asi do poloviny obce, kde projedete přes náves, kde je autobusová zastávka po pravé straně, pokračujte ještě asi 150 m, kde se nalevo nachází obecní úřad a proti němu odbočka ke škole. Tou se dejte a za 100 m už jste u školy, kde se koná sraz.

Parkování je možné přímo u školy nebo v přilehlých ulicích.

• AUTOBUSEM:

Pokud se chystáte přijet hromadnou dopravu, je lepší využít autobus, který do Opařan jezdí s poměrně dobrou frekvencí. Když vystoupíte z autobusu, projděte „parkem“, dejte se druhou odbočkou doleva a jste u školy.

• VLAKEM:

Přes Opařany nevede kolej, takže doprava vlakem přímo až do Opařan je nemožná. Nejbližší zastávky u Opařan jsou Božejovice a Sepekov cca 5 - 6 km, odkud občas jede do Opařan i nějaký autobus.

Mapa kudy tudy do Opařan:

Mapa kudy tudy v Opařanech:

Abychom se na srazu cítili všichni příjemně a předešli komplikacím, měj na paměti následující:

• Nekouřím a nepiji alkohol v celém areálu školy.
  • Dodržuji noční klid (00:00 – 6:30, v neděli do 7:00) a neruším spánek ostatních.
  • Ve škole se přezouvám.
  • Domácí mazlíčky nechám doma.
  • Stále mám na paměti skautský zákon, heslo a slib a řídím se jimi.

Těšíme se na Vás!

Přípravný tým srazů K+K