Kategorie: Aktuality o časopisech, Novinky

HKVS vydal letošní poslední číslo Kapitánské pošty

Právě vyšlo předvánoční vydání elektronické Kapitánské pošty, které přináší zejména řadu aktuálních informací z Hlavního kapitanátu.

Uvnitř desátého čísla eKP čísla naleznete programové prohlášení HKVS na léta 2010-2013, novinky v oblasti „informačních toků" v rámci sítě vodních skautů a také velký rozhovor s novou zástupkyní hlavního kapitána Kateřinou Kaderovou - Liškou z Plzně. Kromě toho v eKP samozřejmě najdete i všechny další pravidelné rubriky!

elektronická Kapitánská pošta 10/2010

Co můžete v prosincovém čísle elektronické Kapitánské pošty najít?

• z našich vod: Karlovarský „Klíč k městu Karla IV."
  • aktuálně: Programové prohlášení HKVS 2010-2013
  • aktuálně: HKVS pro vás zlepšuje informovanost v síti vodních skautů
  • rozhovor: S novou zástupkyní hlavního kapitána Liškou o HKVS
  • představujeme: Středočeský komodor Pytlík
  • představujeme: Vodní skauti ve Středočeském kraji I. (Neratovice)
  • lahvovou poštou: Ex(c)l(usive) Vodák na Víru
  • zprávy Námořní akademie: Příprava na zkoušku dospělosti
  • ze zápisu HKVS

Zprávy a fotky z vašich zasněžených vánočních a zimních akcí do příštího čísla můžete posílat na mail: kp@skaut.cz. Ukažte ostatním, co děláte právě VY!

Redakce Kapitánské pošty přeje vám i všem členům vašich oddílů klidné a příjemné vánoční svátky a šťastnou a spokojenou plavbu rokem 2011.

Prosincové číslo elektronické Kapitánské pošty naleznete v sekci Časopisy, kde je i archiv starších čísel a verze v lepším rozlišení, vhodnější pro tisk.

Elektronickou Kapitánskou poštu dostávají automaticky všichni kapitáni a všechny kapitánky oddílů vodních skautů a skautek, kteří v loňské registraci uvedli svůj email, a krajští kapitáni. Pokud i vy chcete každý měsíc dostávat Kapitánskou poštu do své emailové schránky, stačí napsat na mail: kp@skaut.cz nebo se přihlásit k odběru přímo na těchto webových stránkách.

Co na elektronickou Kapitánskou poštu říkáte? Jak se vám líbí? Co v ní chybí? Jaké další rubriky či informace očekáváte? Diskutujte ve fóru nebo nám napište: kp@skaut.cz! Elektronická Kapitánská pošta bude jen taková, jakou ji sami chcete mít!

za redakci vaší elektronické Kapitánské pošty Pavlík