Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Blíží se konec registrace na podzimní sraz VS v Pardubicích

Logo KLŠVS Registrace na podzimní sraz v Pardubicích se pomalu, ale jistě chýlí ke konci - už jenom do pátku máš možnost se registrovat v řádném termínu.

Základní informace:

Kdy: 8.–10. 11. 2019

Kde: Skautské centrum Vinice, K Vinici 2666, Pardubice

Registrace na sraz běží v termínu 21. 10. – 1. 11. 2019.

Konec registrace je stanoven tak, abychom zvládli vše zajistit, zkuste ho, prosím, dodržet. Registrace je možná i po termínu až do srazu, není však možné garantovat jídlo všem, co se přihlásí později.

Informace k registraci včetně návodu na přihlašování (stejným jménem a heslem jako do SkautISu) najdeš zde: https://srazyvs.skauting.cz

Program si můžeš prohlédnout zde.

Zkontrolujte si, že máte přihlášené programy a jídla!

Na srazu bude JUN - objednávat v eshopu můžete do čtvrtka do 12 hod - osobní odběr s poznámkou sraz KK.

Nezapomeň včas zaplatit účastnický poplatek - platí se celá částka rovnou na účet a na místě už se nic vybírat nebude.

Při plánování cesty můžeš použít tabulku spolujízdy - domluv si cestu na sraz nebo ze srazu s dalšími účastníky.

Těšíme se na vás!

Za tým podzimního srazu VS Viki