Kategorie: Novinky, Informace o srazech vodních skautů

Blíží se Jarní sraz vodních skautů ve Znojmě, přihlašování běží!

Logo KLŠVS Sraz vodních skautů je víkend nabitý nejen vodáckými programy jak pro vodní skauty, tak i pro všechny se zájmem o vodácká témata. Proběhne na základně přístavu Neptun Znojmo v malebném jihomoravském městě Znojmě, hned vedle krásného Gránického údolí s výhledem na řeku Dyji a Znojemský hrad. Těšíme se na tebe!

Kdy: 14.-16. 4. 2023

Kde: Centrum Plovárna ve Znojmě

Účastnický poplatek: 1000 Kč

Kontakt: srazyvs@hkvs.cz

Přihlašování běží na webu https://srazyvs.skauting.cz/ od 27. 3. 2023 do 5. 4. 2023 (od 6. 4. bude možné se přihlásit pouze bez jídla).

Co vás na srazu čeká a nemine?

Zamýšlet se nad tresty a odměnami v oddíle můžete s Týnkou Baumovou, naučíte se kouzlit s házečkou nebo se můžete zapojit do diskuze ke strategickým tématům Junáka - českého skauta. Byl by hřích nevyužít příležitost vyrazit ven - čeká vás odpolední splutí jednoho z nejkrásnějších úseků Dyje nebo “neturistická” procházka divočinou přírodní zóny Národního parku Podyjí s lesníkem a skautem Tomášem Vrškou. Máte-li rádi památky, třeba vás zláká znojemské podzemí.

Po náročném dni se možná rádi projdete historickým centrem Znojma a ochutnáte kapku výborného vína, uvolníte se při výuce masáží nebo strávíte večer u filmu Na dobré stopě v rámci programu, jak pracovat s historií VS v oddíle.

Dočkáte se také pokračování skvělého workshopu z oblasti Řízení rizika s Jelenem, tentokrát na téma Když už se něco stane…

Sraz VS je zároveň i prvním víkendem Kapitánského kurzu.

Podrobný program k nahlédnutí najdete ZDE.

Těšíme se na vás!

Za tým jarního srazu VS Viki